Boho jest trendy: naszyjniki z łapaczem snów, lunule i motywy roślin

Boho jest trendy: naszyjniki z łapaczem snów, lunule i motywy roślin

Boho jest trendy, boho jest hot.

Biżuteria artystyczna ma przeważnie za sobą wiele historii, często mówi o naszych marzeniach jak również pięknych chwilach, które przeminęły. Nosi w sobie wiele pozytywnych historii, o których chcemy pamiętać na zawsze. W jesiennych propozycjach znajdzie się wiele motywów liści, gałązek czy kwiatów. Kobiety pokochały ostatnio również bardzo mocno lunule i łapacze snów.

Biżuteria w stylu boho na zawsze będzie symbolem miłości do natury oraz otwartością umysłu na otaczający nas świat z nadzieją na wszystko co jest pozytywne.  Inspiratorką stylu BOHO była francuska artystka Dora Maar, to muza Picassa. Była pierwszą kobietą, która w swoim malarstwie użyła piór i zdecydowanej kolorystyki. Łapacze snów zdecydowanie stały się więc symbolami boho, a teraz pewnie wkroczyły trendy biżuteryjne.

Łapacze snów – naszyjniki do spełniania marzeń.

Styl romantyczny i bardzo kobiecy, zwiewne kreacje w stylu hippie proszą się o dodatki w tym samym klimacie. Tak więc biżuteryjny design, czerpie z tego stylu pełnymi garściami. Inspiracja zaczerpnięta z indiańskiej kultury bardzo dobrze sprawdza się w miejskich codziennych stylizacjach. Jeśli kochasz dodatkowo naturalne kamienie, nie tylko gołe srebro warto spojrzeć na kolekcję Kamyki Moniki. Alternatywą dla delikatnych łapaczy snów z odlewanych ze srebra, są łapacze snów z naturalnymi kamieniami. Łapacz snów w fioletowej kolorystyce pasuje do wielu stylizacji, lub łapacze snów w zielonej kolorystyce też jest ciekawą propozycją.

Turkus łapacz snów
Turkus łapacz snów

 

Po drugie : Księżyce – Naszyjniki lunule z księżycem.

Lunule – motyw księżyca w biżuterii symbolizuje kobiecość, akceptację dla swojego ciała i swojej kobiecej mocy. Ostatnio z motywu księżyca czerpie wielu designerów biżuterii. W Kolekcji biżuterii Kamyki  Moniki księżyc pojawia się nie tylko w postaci małych blaszek, ale w postaci kamieni rzeźbionych na ten kształt. Chcesz mieć oryginalną lunulę z naturalnymi kamieniami dopasowanymi do swojej osobowości zajrzyj  do galerii www.kamykimoniki.pl zamów wyjątkową lunulę tylko dla siebie. Z pewnością jest to doskonała alternatywa dla drobnych księżyców z samego srebra.

Labradoryt w kształcie księżyca
Labradoryt w kształcie księżyca

Motyw roślin – florystyczne kształty w biżuterii.

Bezsprzecznie natura jest bardzo bogata jeśli chodzi i liczbę motywów florystycznych, mnogość kwiatów czy kształtów liści sprawi, że znajdziesz dla siebie idealny kształt. Znajdź swój motyw roślinny.

Kwiat Paproci czarny turmalin
Kwiat Paproci czarny turmalin

Kolczyki listki – kwiat paproci z czarnym turmalinem

sztyfty z listkami
sztyfty z listkami
kolczyki wiszące z listkami
kolczyki wiszące z listkami

Lub wiszące kolczyki z szafirami i listkami
Pierścionki z motywem liści
Naszyjnik z tygrysim okiem w kształcie lotosu 

Tygrysie oko lotos
Tygrysie oko lotos

Na koniec zapraszam do galerii.www.kamykimoniki.pl z pewnością znajdziesz tam biżuterię z naturalnymi kamieniami na miarę swoich indywidualnych potrzeb.

Tagged , , , , , , , , , , , ,