APATYT

Biżuteria srebrna dla kobiet z naturalnymi kamieniami. Nowoczesna Biżuteria Artystyczna

APATYT

Apatyt (gr. apato = “oszukiwać”, “zwodzić”, “łudzić”, gdyż często bywa mylony z innymi minerałami) – minerał z gromady fosforanów.

Występuje najczęściej w niesamowitej niebieskiej barwie, ale są również apatyty zielone i żółte.

Najczęściej w swoich projektach wykorzystuję niebieskie apatyty, uwielbiam wyszukiwać apatyty z efektem opalizacji – połyskujące na srebrno pod wpływem padającego światła. Z pewnością każdy okaz biżuterii srebrnej z apatytami jest niepowtarzalny.

Jaką biżuterię z apatytami znajdziesz w kolekcji Kamyki Moniki?:

Apatyty najsilniej pozytywnie oddziałują na zodiakalną Wagę i Bliźnięta.  Naturalne apatyty to kamienie motywacji i manifestacji, który usprawnia komunikację.

Wybieraj spomiędzy błękitnych okazów apatytu w srebrze. Dzisiaj jest idealny dzień aby sprawić sobie coś wyjątkowego, warto więc zajrzeć do kolekcji Kamyki Moniki.

Jakie właściwości magiczne mają apatyty?

Apatyty pomagają w skupieniu. Dodatkowo pomagają porządkować myśli, pomagają również rozwiązywać problemy. Ten niebieski kamień poszerza świadomość oraz pomaga przejść na wyższe poziomy poznawania świata. Wzmacnia samoświadomość, pomaga w wyrażaniu siebie. To kamień pomagający w zrozumieniu siebie, sowich ukrytych potrzeb oraz jest idealny do samorozwoju osobistego.