Motyw biżuterii

Biżuteria srebrna dla kobiet z naturalnymi kamieniami. Nowoczesna Biżuteria Artystyczna

Motyw biżuterii artystycznej Kamyki Moniki

Motywy biżuterii z manufaktury Kamyki Moniki to biżuteria dla Twojej duszy. Biżuterię podzieliłam na kilka kategorii, sporo biżuterii gości w kilku kategoriach na raz.

SPRAWDŹ MOTYWY BIŻUTERII KAMYKI MONIKI

 1. Amber – Unikatowa kolekcja Amber
  Unikatowa kolekcja Amber to oferta biżuterii artystycznej srebrnej z bursztynu naturalnego bałtyckiego. Każdą sztukę biżuterii bursztynowej tworzę od podstaw, ręcznie stosując tradycyjne metody złotnicze. Staram się, aby kolekcja bursztynowa była inna niż dostępna w sieciówkach pełnych odlewów i wyrobów pełnych kaboszonów wciśniętych w gotowe oprawy. Każdemu egzemplarzowi biżuterii poświęcam mnóstwo czasu, sprawiając, że wygląda jak małe dzieło sztuki. Wyszukuję najpiękniejsze bursztyny, które następnie oprawiam tak, jak najlepiej podpowiada mi instynkt i wyobraźnia. Nigdy się nie spieszę, ciesząc się procesem tworzenia i energią, jaką daje praca z kamieniami naturalnymi. Masz dzięki temu pewność, że w Twoje ręce trafia coś absolutnie niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju.
 2. Floral – Kolekcja Floral – biżuteria srebrna z motywami natury. Naturalna piękno: Motywy roślinne pojawiające się w mojej biżuterii czerpię z najbliższego otoczenia. Natura hojnie obdarza swoją różnorodnością kształtów oraz wzorów występujących w naturze. Kwiaty, liście, gałązki czy winorośle w srebrze podkreślają naturalne piękno i subtelność kamieni naturalnych w oprawie. Opływowe kształty liści, czy gałązek inspirują do tworzenia fascynujących detali ze srebra. Dzięki temu srebro ożywa w moich rękach.
 3. Love story – Kolekcja Love Story –  to bogata oferta wyjątkowych i nietuzinkowych pierścionków. Wspaniała kolekcja pełna magicznych pierścionków  pomoże Ci przenieść swoją znajomość z ukochaną kobietą na kolejny etap, poważnego związku. Dzięki pierścionkowi z kolekcji Love Story przypieczętujesz swoją miłość do ukochanej oraz obiecasz jej miłość do końca życia oświadczając się.
 4. Nowoczesna Kolekcja – Czysta prostota, piękny naturalny kamień – minerał plus proste srebro. Kamień w roli głównej w asyście srebra. Bez przerostu formy nad treścią. Schludna Klasyka w biżuterii.
 5. Only for men – kolekcja nie bardzo liczna ale z czasem pewnie się powiększy o okazy biżuterii dedykowanej mężczyznom.
 6. Romantyczna Kolekcja – Romantyczny styl w biżuterii srebrnej jest charakteryzowany przez subtelne i delikatne wzory. Zamknij oczy wyobraź sobie wróżki tańczące na boso o świcie w porannej mgle na łące. Mają na sobie wianki wyplecione z kwiatów polnych. Poczuj zapach letniej łąki, poczuj delikatny chłód kropli rosy na twarzy. Doświadcz muskania wiatru na skórze rześkim powiewem o wschodzie słońca. Wyobraź sobie jak zwiewna sukienka porusza się w tańcu razem z Tobą. Punktem wyjścia do tworzenia Kolekcji Romantycznej jest dla mnie ta wizja. Znajdź swoją ulubioną sztukę nietuzinkowej biżuterii, zamknij oczy i wiruj we mgle razem ze mną. Sprawdź jaki kamień zawoła Cię.Romantyczne wzory nawiązują do miłości, piękna i emocji.
 7. Symbols – W tej Kolekcji znajdziesz: Biżuterię artystyczną z symbolami ze srebra w połączeniu z kamieniami naturalnymi. A więc: lunule, łapacze snów, róże wiatrów, koniczynki i co tylko zapragniesz. To co ma dla Ciebie znaczenie. Biżuteria bez wątpienia jest nie tylko estetycznym dodatkiem do stylizacji, które nosimy zarówno na co dzień, jak i w związku z jakimiś oficjalnymi sytuacjami. Zdecydowanie coraz częściej zyskuje ona rangę talizmanu, który chcesz mieć zawsze blisko siebie.
 8. Vintage – Mianem stylu vintage można nazwać biżuterię, którą tworzono oraz chętnie noszono w XX wieku. Jednak w historii nic nie jest klarowne i całkowicie przejrzyste, i nie trzyma się sztywno ram. Biżuteria vintage może bezpośrednio pochodzić z ubiegłego wieku. Mimo to mianem vintage można nazwać także wyroby jubilerskie, które stworzono  w obecnych czasach. Stylizowane na odpowiednio stare  można je przypisać do którejś z minionych epok pod kątem estetycznym. Jeśli lubisz takie klimaty to ta kolekcja jest dla Ciebie.
 9. Zodiak – na koniec zapraszam do biżuterii podzielonej wg Kamieni i minerałów dla poszczególnych znaków zodiaku. Jednak nie warto ograniczać się do Kamieni naturalnych przypisanych do danego znaku zodiaku. Trzeba być otwartym też na inne minerały, które są w danym momencie niezbędne. Z pewnością znajdziesz coś dla Siebie.