KOLCZYKI

Biżuteria srebrna dla kobiet z naturalnymi kamieniami. Nowoczesna Biżuteria Artystyczna

Kolczyki z kamieniem naturalnym ze srebra

KOLCZYKI ze srebra – Niebanalne i nietypowe z kolekcji Kamyki Moniki to oryginalne wzory, niepowtarzalny design oraz nietypowe połączenia. Dokładam wszelkich starań, aby moje kolczyki spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientek. Bogata kolekcja kolczyków skierowana jest do wszystkich pań lubiących się wyróżnić lub dopełnić swój piękny wygląd drobiazgiem, dlatego szczerze je polecam. Kolczyki z kamieniem, czy klasyczne, srebrne, są najbardziej intymnym elementem biżuterii.

Inna interesującą formą kolczyków są nausznice, które ozdabiają całe ucho i często dzięki swojej asymetrii wprowadzają do naszego wyglądu odrobinę kreatywności. Złocone czy srebrne, duże czy małe – wybór nie zawsze jest prosty, ale możesz być pewna, że każdy kolczyk opowie o nas ciekawą historię.

W mojej kolekcji nie znajdziesz dwóch identycznych par kolczyków. Wszystkie kolczyki z kamieniem szlachetnym lub półszlachetnym wykonuję ręcznie z najlepszych materiałów oraz starannie wyselekcjonowanych materiałów od zaufanych dostawców.

Biżuteria Artystyczna Kamyki Moniki jest więc wysokiej jakości. Kolczyki w uchu – dostepne są różne rodzaje.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą kolczyków:

Kolczyki na sztyftach tworzę dla Pań ceniących sobie wygodę. Czasem tworzę całą kompozycję kolczyka przy uchu, czasem też tworzę też długie kolczyki na wtrętach. Czasem można nosić więcej par kolczyówi w uchu, jeśli są mniejsze.

W wersji na biglach otwartych najlepiej prezentują się kolczyki ręcznie robione długie i kiście, gdyż nie ma obawy, że duże kolczyki się zgubią. Mocno ozdobne kolczyki z kolorowymi kamieniami handmade przeważnie zakładamy na wielkie wyjście i nie musimy się wtedy martwić, że uszkodzimy swoje paznokcie tuż przed wielkim wyjściem!

Bigle zamknięte są doskonałe dla kobiet aktywnych i lubiących kolczyki wiszące. Zapinany bigiel gwarantuje wtedy, iż aktywna kobieta, w biegu codziennego życia nie zgubi kolczyków.

Klipsy są alternatywą dla Pań, które nie mają otworów w uszach, a marzą o noszeniu ozdób na uszach. Czasem tworzę klipsy od razu, natomiast większość jest na zamówienie. Umożliwiam też czasem zamianę bigli na klipsy, o ile nie wymaga to tworzenia całych kolczyków z kamieniami naturalnymi od nowa.

Jeśli nie znalazłaś kolczyków dla siebie, zaprojektuj je i zgłoś się do mnie. Może to być zwykły szkic lub myśl do inspiracji. Na zamówienie.

Kolczyki z kamieniem to oczywiście pojęcie bardzo ogólne. Przede wszystkim są to jednak kolczyki naturalne, w przepięknych kolorach, które z powodzeniem zastąpią błyskotki pozyskiwane ze sztucznych tworzyw. Natura oferuje tak zróżnicowaną paletę kolorystyczną, jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju kamienie, że można mieć zarówno te stonowane, jak i bardzo nasycone barwy w biżuterii.

Nowoczesne, ręcznie wytwarzane kolczyki z kamieniami naturalnymi są zatem doskonałą alternatywą dla barwnych, jednak niskiej jakości wspomnianych już błyskotek z różnego rodzaju tworzyw syntetycznych. Plastik zaśmieca naszą planetę, wybierz więc naturalny kamień, który nawet po zniszczeniu, wróci po prostu do natury.

Wśród kolczyków dostępnych na mojej stronie znajdziesz niezwykłą gamę zróżnicowanych kształtów kamieni oraz form kolczyków. Naturalnie kolczyki z kamieniem szlachetnym lub półszlachetnym z mojej galerii możesz połączyć z zawieszkami do kompletu. Jeżeli nie znalazłaś jeszcze swojego zestawu na stronie, to zapraszam do kontaktu – chętnie przygotuję taki komplet na indywidualne zamówienie.

Lubisz szmaragdową zieleń lub odcienie turkusu? Nie jesteś pewna, czy sięgnąć po chryzoprazy, zielone agaty, czy może zielone turmaliny? Tworzeniem biżuterii z naturalnych kamieni zajmuję się od lat i pomagam moim klientkom w doborze konkretnych kamieni, jak i ich bliskim – poszukującym oryginalnej biżuterii na prezent.

Srebrne kolczyki z kamieniem naturalnym są nie tylko eleganckie, ale również trwałe. O ile surowce, z jakich powstają, są oczywiście relatywnie wytrzymałe, to kluczem do solidnej biżuterii na lata jest jej odpowiednie wykonanie. Robiąc biżuterię dla Ciebie i Twoich bliskich skupiam się na tym i pracuję „dopieszczając każdy detal”, aż do osiągnięcia pożądanego efektu.

Moja biżuteria, którą tworzę dla Ciebie, daleka jest od tej dostępnej powszechnie, np. na straganach na nadmorskich deptakach i w innych „komercyjnych” miejscach. Ta ostatnia powstaje często na masową skalę z odlewów, dla masowego, przypadkowego odbiorcy. Biżuteria wytworzona techniką masowego odlewu w wielosztukach, nigdy nie będzie takiej jakości jak wytworzona ręcznie. Kolczyki z naturalnymi kamieniami, które stworzyłam w mojej pracowni, bez wątpienia posłużą dłużej niż jeden sezon. Są doskonałą alternatywą dla produkcji masowej.

Na kamykimoniki.pl znajdziesz zatem biżuterię o wysokiej jakości wykonania oraz na bazie nawet najbardziej egzotycznych naturalnych kamieni. Nie widzisz w mojej ofercie kamienia, jakiego poszukujesz? Napisz, a dołożę wszelkich starań, aby sprowadzić specjalnie dla Ciebie oryginalne kamienie do biżuterii według Twojego projektu!