KOLCZYKI

Biżuteria srebrna dla kobiet z naturalnymi kamieniami.

Kolczyki ze srebra

KOLCZYKI ze srebra – Niebanalne i nietypowe z kolekcji Kamyki Moniki to oryginale wzory, niepowtarzalny design oraz nietypowe połączenia. Dokładam wszelkich starań, aby moje kolczyki spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientek. Bogata kolekcja kolczyków skierowana jest do wszystkich pań lubiących się wyróżnić lub dopełnić swój piękny wygląd drobiazgiem, dlatego szczerze je polecam. Kolczyki są najbardziej intymnym elementem biżuterii.

Inna interesującą formą kolczyków są nausznice, które ozdabiają całe ucho i często dzięki swojej asymetrii wprowadzają do naszego wyglądu odrobinę kreatywności. Złote czy srebrne, metalowe czy tekstylne, klasyczne czy zabawne – wybór nie zawsze jest prosty, ale możemy być pewne, że każdy kolczyk opowie o nas ciekawą historię.

W mojej kolekcji nie znajdziesz dwóch identycznych par kolczyków. Wszystkie pary kolczyków wykonuję ręcznie z najlepszych materiałów oraz starannie wyselekcjonowanych produktów od zaufanych dostawców.

Biżuteria Artystyczna Kamyki Moniki jest więc wysokiej jakości. Kolczyki w uchu rodzaje:

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą kolczyków:

Kolczyki na sztyftach tworzę dla Pań ceniących sobie wygodę. Czasem tworzę całą kompozycję kolczyka przy uchu, natomiast czasem tworzę też długie kolczyki na wtrętach. Czasem można nosić 2 kolczyki w uchu jeśli są mniejsze.

W wersji na biglach otwartych najlepiej prezentują się kolczyki recznie robione długie i kiście, gdyż nie ma obawy że duże kolczyki zgubią się. Mocno ozdobne kolczyki hand made przeważnie zakładamy na wielkie wyjście i nie musimy się wtedy martwić, że uszkodzimy swoje paznokcie tuż przed wielkim wyjściem!

Bigle zamknięte są doskonałe dla kobiet aktywnych i lubiących kolczyki wiszące. Zapinany bigiel gwarantuje wtedy iż aktywna kobieta, w biegu codziennego życia nie zgubi kolczyków.

Klipsy są alternatywą dla Pań, które nie mają otworów w uszach, a marzą o noszeniu ozdób na uszach. Czasem tworzę klipsy od razu, natomiast większość jest na zamówienie. Umożliwiam też czasem zamianę bigli na klipsy, o ile nie wymaga to tworzenia całych kolczyków od nowa.

Jeśli nie znalazłaś kolczyków dla siebie, zaprojektuj je i zgłoś się do mnie. Może to być zwykły szkic lub myśl do inspiracji. Na zamówienie