LABRADORYT

Biżuteria srebrna dla kobiet z naturalnymi kamieniami.

LABRADORYT

Biżuteria z labradorytem

Labradoryt nazywam kamieniem zorzy polarnej – spektrolit.

Właściwości i znaczenie labradorytu. Ten niesamowity kamień nazywam kamieniem zorzy polarnej ze względu na jego opalizację (poświatę), jest wyjątkowy dlatego też oddziałuje na twórczość i kreatywność osoby, która go posiada.

Szczególnie labradoryt polecam, które potrzebują pomocy w realizacji planów i celów zawodowych; spektrolit inspiruje do działania, pomaga nasuwać niebanalne i trafne pomysły oraz również dodaje energii, aby je spełnić. Polecam, go więc indywidualnościom i osobom ambitnym.

Kamień ten jest szczególnie interesujący ze względu na swoje kolory oraz swoją opalizację. Spotykane są poświaty niebieskie, zielone, złote, ale najbardziej poszukiwane są fioletowe i różowe, dlatego też jest nieskończenie wiele możliwości biżuterii z tym kamieniem.

Uwielbiam tworzyć biżuterię z labradorytu w srebrze, dlatego że to wyjątkowy kamień. Srebro oksydowane na ciemno przy labradorycie pozwala uwydatnić naturalny kolor kamienia.

Labradoryt biżuteria: produkty jakie znajdziesz w mojej galerii z tym magicznym kamieniem:

  1. Zawieszki z labradorytem.

  2. Pierścionki z labradorytem.

  3. Kolczyki, sztyfty lub klipsy z labradorytami.

Jaki jest najpiękniejszy kamień świata? Prawdopodobnie to musi być okaz labradorytu! Kamień zorzy polarnej.  Kolor labradorytu jest za każdym razem wyjątkowy.

Dowiedz się dodatkowo jakie labradoryt ma właściwości oraz dla labradorytu jaki znak zodiaku rezonuje z tym kamieniem.