Dzień Babci 10 pomysłów na prezent

Pomysł na prezent z okazji dnia babci

Dzień Babci 10 pomysłów na prezent

Co podarować na dzień babci? Pomysł na prezent z okazji dnia babci kwiaty to pomysł idealny, jednak bursztyn czy perły to prezent doskonały na który jak spojrzy babcia to zakręci się jej łezka w oku.

Read more
kamień urodzenia

Jaki jest twój kamień urodzenia? To amulet ochronny na całe życie dowiedz się jaki to kamień.

Jaki jest twój kamień urodzenia? Kamień urodzenia to amulet ochronny na całe Twoje życie. Sprawdź jaki to kamień. Jaki kamień urodzenia to Twój amulet.

Read more
lazuryt dla strzelca

Kamienie dla strzelca zodiakalnego

Jakie kamienie są najbardziej odpowiednie dla osoby z pod znaku strzelca? Najlepsze dla strzelca: szafir, ametyst, topaz, obsydian, lazuryt i opal.

Read more
granat dla skorpiona

Kamienie i minerały dla osób urodzonych pod znakiem Skorpiona

Uroczy, lecz kapryśny skorpion bywa towarzyski, ale też drażliwy. Oto kamienie, które współgrają z dwojaką naturą skorpiona: opal, obsydian, malachit, rubin, hematyt, granat i agat. Kamienie naturalne w srebrnej biżuterii dla skorpiona.

Read more
pierścionki duże rozmiary

Pierścionki duże rozmiary z wyjątkowymi kamieniami naturalnymi

Poszukujesz dużych oryginalnych pierścionków z naturalnymi kamieniami ze srebra również w dużych rozmiarach? Pierścionki z naturalnymi kamieniami w srebrze z regulowanymi rozmiarami.
Zajrzyj do galerii Kamyki Moniki www.kamykimoniki.pl

Read more
Kamienie dla wagi

Kamienie dla wagi zodiakalnej

Jakie kamienie naturalne i minerały są najlepsze dla osób z pod znaku wagi? Sprawdź biżuterię artystyczną z kamieniami i minerałami dedykowanymi dla wagi.

Read more
Kamienie dla panny

Kamienie dla panny zodiakalnej

Kamienie i minerały dla osób urodzonych pod znakiem Panny? Szafir, bursztyn lub czaroit wzmagają cechy charakteru zodiakalnej panny. Sprawdź biżuterię z kamieniami dla panny.

Read more
cytryn dla lwa

Kamienie dla lwa

Jakie kamienie naturalne dla zodiakalnego lwa będą najlepsze. Sprawdź artykuł i dobierze kamienie odpowiednie dla Twojego znaku zodiaku.

Read more
Szafir właściwości

Szafir właściwości

Szafir właściwości – Szafir szlachetny kojarzony jest z królewskim kamieniem. W zależności od koloru ma inne silne właściwości oddziałujące na nasz organizm.

Read more
Kamienie dla Raka

Kamienie dla Raka

Kamienie dla Raka – naturalne kamienie pomagają wzmocnić typowe dla raków cechy osobowości, dodatkowo zmniejszają wartość wad. Wspieraj się swoim wybranym kamieniem naturalnym. Wybierz swój amulet.

Read more