Rubelit - turmalin różowy

Biżuteria srebrna dla kobiet z naturalnymi kamieniami. Nowoczesna Biżuteria Artystyczna

Turmalin różowy – rubelit – wyjątkowy kamień

Turmaliny naturalne to niesamowite kamienie szlachetne. Występują w wielu barwach i zachwycają miłośników minerałów od stuleci. Dzięki swojej różnorodności są wyjątkowe i niepowtarzalne. Odmianą turmalinu, który szczególnie przypadł do gustu jubilerom, jest turmalin różowy – rubelit. Piękny, delikatny i elegancki kamień wkradł się w serca wielu kobiet i mężczyzn na całym świecie.

Rubelit – wyjątkowy spośród turmalinów

Rubelit wyróżnia się spośród pozostałych turmalinów swoją rzadko spotykaną barwą. Turmalin różowy, jak sama nazwa wskazuje, występuje w odcieniach różu. Jednak spotkać można także wersje bardziej przypominające kolor czerwony lub fioletowy. Rubelit charakteryzuje się nasyconą barwą, przez co nie każdy turmalin w podobnych barwach zostanie nazwany mianem rubelitu. Jest to minerał niezwykle dostojny, obecny w jubilerstwie od wielu lat. Na jego wyjątkowość wpływa także stosunkowo niska dostępność. Turmaliny różowe wydobywa się w Brazylii, Stanach Zjednoczonych, Włoszech, Namibii czy w Czechach. Są one zdecydowanie mniej dostępne i rzadziej spotykane spośród pozostałych odmian turmalinów.

Różowy turmalin – właściwości

Rubelitowi przypisuje się liczne właściwości. Różowy turmalin ma właściwości mające zapewnić człowiekowi dawkę energii i witalności. Doskonale sprawdzi się jako prezent dla osoby, która zmaga się brakiem entuzjazmu oraz motywacji. Turmalin różowy to kamień posiadający właściwości magiczne, które mają wpłynąć na psychiczny komfort człowieka. Obecność tego kamienia ma niwelować uporczywe myśli i zmartwienia. Kamień przywraca pozytywne nastawienie do życia i chęci do działania.

Rubelity naturalne wpływają na relacje międzyludzkie. Przypisuje się im moc wprowadzania harmonijnej oraz spokojnej atmosfery w miejscu pracy, oraz w domowym zaciszu. Mają one stanowić tarczę przeciwko sporom i nieporozumieniom. Biżuteria z różowym turmalinem będzie doskonałym podarunkiem dla osoby, która rozpoczyna swoją karierę zawodową. Przypisuje mu się zdolności pobudzania kreatywności oraz determinacji. Posiada on energię dobrobytu i bogactwa, dzięki czemu wspomaga rozwój zawodowy.

Turmalin różowy ma właściwości wpływające na atmosferę w związku. Reprezentuje on odmianę miłości ponadczasowej i stałej. Rubelit uspokaja nadmierne emocje, dzięki czemu wprowadza spokój i harmonię. Umożliwia skupienie się na rzeczach ważnych oraz ułatwia odrzucenie żalu. Przypisuje mu się również moc przywrócenia pasji w długoletnich związkach. Pozwala poczuć się pewnie w związku, w którym żadna trudność nie stanowi problemu nie do pokonania. Kamień posiada także właściwości mające pomóc w przezwyciężeniu niepowodzeń, w tym rozczarowań w miłości.

Biżuteria z różowym turmalinem – dla kogo?

Biżuteria z różowym turmalinem jest dedykowana dla osób lubiących subtelną, delikatną elegancję. Jest to wyjątkowy kamień, o niespotykanych barwach, dzięki czemu idealnie sprawdzi się jako prezent na specjalne okazje. Coraz częściej wybierane są pierścionki zaręczynowe z rubelitem. Idealnie komponują się zarówno ze złotem, jak i srebrem. Są oryginalnym dodatkiem do wisiorków czy kolczyków. Wspaniale komponują się z innymi minerałami, jednak najdostojniej wyglądają solo. Kamień ten jest powiązany z czakrą serca, dlatego sprawdza się jako podarunek dla ukochanej osoby. W związku z licznymi właściwościami kamienia biżuteria z jego udziałem będzie doskonała dla osób potrzebujących harmonii, spokoju i dobrej energii. Turmalin zaleca się osobom urodzonym w październiku, ale nie tylko. Wyjątkowo wpływają na pozytywną energię Wag, Byków, Koziorożców oraz Skorpionów. Do właściwości turmalinu różowego zalicza się pomoc w trwaniu przy postanowieniach oraz realizacji planów dla październikowych znaków zodiaku.

W mojej ofercie znajdziecie Państwo rubelity najwyższej jakości. Biżuteria jest wykonywana własnoręcznie, z dbałością o detale, bez pośpiechu. Duża różnorodność produktów pozwoli zarówno Paniom, jak i Panom zachwycić się rubelitem i znaleźć ten swój jedyny.