BURSZTYN

Biżuteria srebrna dla kobiet z naturalnymi kamieniami.

BURSZTYN 

Biżuteria z bursztynem

Unikatowa kolekcja biżuterii artystycznej handmade z bursztynu naturalnego bałtyckiego. Każdą sztukę biżuterii bursztynowej tworzę od podstaw ręcznie, bez odlewów. Staram się aby, kolekcja bursztynowa była inna niż dostępna, w sieciówkach. Oprawę naturalnych kamieni bursztynu dobieram zawsze do kamienia, nigdy nie formuje kamieni pod oprawę.

Traktuję nasze polskie Złoto Bałtyku z największym szacunkiem, staram się aby jak najmniej marnowało się surowca, staram się nie polerować, nie pomniejszać i nie polepszać.

W kolekcji biżuterii z naturalnego bursztynu znajdziesz tylko i wyłącznie oryginalne wyroby z bursztynu. Gdy tworzę moją kolekcję handmade z bursztynu, wybieram unikatowe egzemplarze bursztynu bałtyckiego.

Najczęściej używam bursztyny surowe, uwielbiam również bursztyny białe, bursztyn mleczny. Ostatnio w kolekcji pojawiły się bursztyny mleczne z mgłą. Dla fanek innych kolorów dostępna jest biżuteria z bursztynu koniakowego, a natomiast na zamówienie możliwa jest biżuteria z zielonym bursztynem.

  1. Kolczyki z bursztynowe.
  2. Wisiory z bursztynu.
  3. Pierścionki z bursztynu.
  4. Bransolety z bursztynem.

Bursztyn to bałtyckie złoto dostępne dla każdego. 

Złoto Bałtyku nazywane również jantarem pozyskuję od sprawdzonych dostawców i szlifierzy.