BURSZTYN

Biżuteria srebrna dla kobiet z naturalnymi kamieniami.

BURSZTYN 

Biżuteria z bursztynem

Unikatowa kolekcja biżuterii artystycznej srebrnej z bursztynu naturalnego bałtyckiego. Każdą sztukę biżuterii bursztynowej tworzę od podstaw ręcznie stosując tradycyjne metody złotnicze. Staram się aby, kolekcja bursztynowa była inna niż dostępna, w sieciówkach. Oprawę naturalnych kamieni bursztynu dobieram zawsze do kamienia, nigdy nie formuje kamieni pod oprawę. Szanuję bursztyn, nie umniejszam go by pasował do ramy czy formy. Jeśli surowy bursztyn jest interesujący pozostawiam go w takiej formie, często również używam samorodków z bursztynu.

Traktuję nasze polskie Złoto Bałtyku z największym szacunkiem, staram się aby jak najmniej marnowało się surowca, staram się nie polerować, nie pomniejszać i nie polepszać. W miarę możliwości staram się zachować surową i dziką formę bursztynów.

W kolekcji biżuterii z naturalnego bursztynu znajdziesz tylko i wyłącznie oryginalne wyroby z bursztynu. Gdy projektuję moją kolekcję  z bursztynu, wybieram unikatowe i interesujące w formie egzemplarze bursztynu bałtyckiego.

Najczęściej używam bursztyny surowe, uwielbiam również bursztyny białe, bursztyn mleczny oraz wszytki inne rodzaje. Ostatnio w kolekcji pojawiły się bursztyny mleczne z mgłą. Dla fanek innych kolorów dostępna jest biżuteria z bursztynu koniakowego, a natomiast na zamówienie możliwa jest biżuteria z zielonym bursztynem.

Bursztyn to bałtyckie złoto dostępne dla każdego w rozsądnej cenie.

Złoto Bałtyku nazywane również jantarem pozyskuję od sprawdzonych dostawców i szlifierzy. Ręcznie robiona biżuteria artystyczna z bursztynu. Szukasz czegoś wyjątkowego? Sprawdź kolekcję bursztynową.  Bursztyn to najdziwniejszy surowiec ozdobny.