Kolekcja Symbols

Biżuteria srebrna dla kobiet z naturalnymi kamieniami. Nowoczesna Biżuteria Artystyczna

Kolekcja Symbols

Kolekcja Symbols – Biżuteria artystyczna z symbolami ze srebra w połączeniu z kamieniami naturalnymi. W kolekcji  tej znajdziesz:

Biżuteria bez wątpienia jest nie tylko estetycznym dodatkiem do stylizacji, które nosimy zarówno na co dzień, jak i w związku z jakimiś oficjalnymi sytuacjami. Zdecydowanie coraz częściej zyskuje ona rangę talizmanu, który chcesz mieć zawsze blisko siebie.

Każdy symbol kojarzy nam się z czymś miłym z przeszłości. Lubimy pielęgnować dobre wspomnienia i miłe chwile, uwielbiamy kontemplować pozytywne uczucia. Biżuteria z kolekcji Symbols pozwoli Ci wybrać ulubiony symbol, by wspierać Cię w pielęgnowaniu wspomnień.

Możliwe że Lunula z odpowiedniego kamienia naturalnego wesprze twoją Kobiecą energię i pomoże się jej rozwijać. Jeśli kochasz podróże to bez wątpienia róża wiatrów będzie dla Ciebie idealnym symbolem. Natomiast jeśli lubisz marzyć i smuć plany na przyszłość to zdecydowanie polecam łapacz znów i marzeń.

Czterolistna koniczyna jest symbolem, który ma zapewnić szczęści, bogactwo i pomyślność w życiu. Mała koniczynka przy ulubionym kamieniu na łańcuszku lub przy bransoletce bez wątpienia wspomoże Cię na drodze do sukcesu.

Na koniec zachęcam do przejrzenia biżuterii Kamyki Moniki.

koniczyna na szczęście