PIERŚCIONKI

Biżuteria srebrna dla kobiet z naturalnymi kamieniami.

Pierścionki srebrne

Pierścionki srebrne dla kobiet

W kolekcji Kamyki Moniki pierścionki to po pierwsze piękny kamień naturalny i wtedy dopiero stosownie dobrana oprawa. Dokładam wszelkich starań, aby moje pierścionki były wyjątkowe i spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientek. Kolekcję pierścionków kieruję do wszystkich PAŃ lubiących się wyróżnić lub zaakcentować swoją osobowość.

W mojej kolekcji nie znajdziesz dwóch identycznych pierścionków. Wszystkie pierścionki wykonywane są ze starannie dobranych kamieni.
Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą modnych pierścionków:

Staram się wyszukiwać kamienie małe i duże, o różnych kształtach i fakturach, aby wybór był duży i niepowtarzalny. Pierścionki z turmalinem czarnym, lub z labradorytami to moje ulubione ozdoby na palec.

Nie wszystkie klientki bądź klienci lubią pierścionki z kamieniami, alternatywą są więc pierścionki podobne do obrączek. Biżuterię wtedy konstruuję w ten sposób, aby kamienie nie grały głównej roli. Skupiam się wtedy na fakturze i wykończeniu srebra.

Bursztyn jest jednym z moich ulubionych surowców i bardzo lubię wykonywać z niego pierścionki. Przeważnie są to pierścionki z regulacją rozmiaru, jednak na specjalne zamówienie mogę wykonać konkretny rozmiar. Do pierścionków wybieram najpiękniejsze okazy bursztynu jakie wpadną mi w ręce. Bursztyn biały, bursztyn szary, bursztyn mleczny – to moje ulubione bursztyny.

Tworząc duże pierścionki staram się skonstruować je tak, aby miały regulację rozmiaru. Wydaje mi się, że wiele kobiet tak jak ja nosi pierścionki na rożnych palcach w zależności od humoru. Dlatego też warto mieć ulubiony pierścionek z regulacją rozmiaru, aby pasował na różne palce. Regulacja rozmiaru w pierścionku jest również niezbędna w różnych porach roku, i przy zmianie wagi – tedy masz gwarancję, że pierścionek z regulacją rozmiaru będzie zawsze pasował.

Pierścionki męskie

Jak ogólnie wiadomo, nie tylko kobiety lubią nosić pierścionki. Sporą częścią mojej klienteli są mężczyźni. Dlatego też na specjalne zamówienie wykonuję proste pierścionki jak obrączki lub z kamieniami, najczęściej w prostym, surowym stylu właśnie dla mężczyzn.  Dlatego jestem otwarta na propozycję projektu od klienta, by stworzyć wyjątkowy pierścionek męski.

Srebrne zaręczynowe pierścionki.

Przeglądając pierścionki dostępne w bieżącej ofercie spokojnie można znaleźć sztukę nadającą się doskonale na pierścionek zaręczynowy. Dodatkowo w opcji jest możliwe zamówienie pierścionka srebrnego zaręczynowego w konkretnym rozmiarze, według pomysłu klienta z wybranego kamienia. Więc chętnie doradzę swoją wiedzą i pomogę dobrać pierścionek na tą wyjątkową okazję – oświadczyny.