PIERŚCIONKI

Biżuteria srebrna dla kobiet z naturalnymi kamieniami. Nowoczesna Biżuteria Artystyczna

Pierścionki srebrne

Pierścionki srebrne dla kobiet

W kolekcji Kamyki Moniki pierścionki to po pierwsze piękny kamień naturalny i wtedy dopiero stosownie dobrana oprawa. Dokładam wszelkich starań, aby moje pierścionki z kamieni naturalnych były wyjątkowe i spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientek. Kolekcję pierścionków kieruję do wszystkich PAŃ lubiących się wyróżnić lub zaakcentować swoją osobowość.

W mojej kolekcji nie znajdziesz dwóch identycznych pierścionków. Wszystkie pierścionki wykonywane są ze starannie dobranych kamieni.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą modnych pierścionków:

Staram się wyszukiwać kamienie małe i duże, o różnych kształtach i fakturach, aby wybór był duży i niepowtarzalny. Pierścionki z kamieniem naturalnym turmalinem czarnym lub z labradorytami to moje ulubione ozdoby na palec.

Nie wszystkie klientki bądź klienci lubią pierścionki z kamieniami, alternatywą są więc pierścionki podobne do obrączek. Biżuterię wtedy konstruuję w ten sposób, aby kamienie nie grały głównej roli. Skupiam się wtedy na fakturze i wykończeniu srebra.

Bursztyn jest jednym z moich ulubionych surowców i bardzo lubię wykonywać z niego pierścionki. Przeważnie są to pierścionki z regulacją rozmiaru, jednak na specjalne zamówienie mogę wykonać konkretny rozmiar. Do pierścionków wybieram najpiękniejsze okazy bursztynu, jakie wpadną mi w ręce. Bursztyn biały, bursztyn szary, bursztyn mleczny – to moje ulubione bursztyny.

Tworząc duże pierścionki z kamieniem szlachetnym, staram się skonstruować je tak, aby miały regulację rozmiaru. Wydaje mi się, że wiele kobiet tak jak ja nosi pierścionki na różnych palcach w zależności od humoru. Dlatego też warto mieć ulubiony pierścionek z regulacją rozmiaru, aby pasował na różne palce. Regulacja rozmiaru w pierścionku jest również niezbędna w różnych porach roku i przy zmianie wagi – wtedy masz gwarancję, że pierścionek z regulacją rozmiaru będzie zawsze pasował.

Pierścionki męskie

Jak ogólnie wiadomo, nie tylko kobiety lubią nosić pierścionki. Sporą częścią mojej klienteli są mężczyźni. Dlatego też na specjalne zamówienie wykonuję proste pierścionki jak obrączki lub pierścień z kamieniem, najczęściej w prostym, surowym stylu właśnie dla mężczyzn. Dlatego jestem otwarta na propozycję projektu od klienta, aby stworzyć wyjątkowy pierścionek męski.

Srebrne zaręczynowe pierścionki.

Przeglądając pierścionki, dostępne w bieżącej ofercie, spokojnie można znaleźć sztukę nadającą się doskonale na pierścionek zaręczynowy. Dodatkowo w opcji jest możliwe zamówienie pierścionka srebrnego zaręczynowego w konkretnym rozmiarze, według pomysłu klienta z wybranego kamienia. Więc chętnie doradzę swoją wiedzą i pomogę dobrać pierścionki z kamieni naturalnych na tą wyjątkową okazję – oświadczyny.

Pierścionki Kamyki Moniki

Biżuteria z naturalnych kamieni, podobnie jak inne wyroby na bazie naturalnych surowców, cieszy się obecnie ogromnym powodzeniem. W dobie tzw. “slow life” eleganckie produkty wykonywane ręcznie coraz chętniej kupowane są przez osoby o wysublimowanym guście dla siebie, jak i na prezent. Gwarantuję, że jeśli wybierzesz Kamyki Moniki, to właśnie takiego rodzaju asortyment trafi w Twoje ręce.

Wyjątkowo ceniona jest biżuteria bardzo prosta, jednak oryginalna w swojej formie, jak np. pierścionki z kamieniem szlachetnym na bazie srebra. W mojej witrynie znajdziesz ich bardzo szeroki wybór. Taka różnorodność pozornie nieskomplikowanych dodatków modowych, jakimi są pierścionki, wynika z ich niepowtarzalności. Praktycznie każdy element wykonywanej przeze mnie ręcznie biżuterii jest niepowtarzalny! Sam wybór kamienia to zatem dopiero początek.

Kiedy wiesz już, jaki kamień w Twoim pierścionku ma zostać oprawiony w srebro, razem ze mną możesz wybrać jego przybliżoną wielkość, kształt oraz inne parametry. Pierścionki z kamieni naturalnych i srebra na co dzień i na każdą okazję możesz dobierać także w zależności od nastroju. Jeśli bliska jest Ci koloroterapia – możesz wybierać kamienie w pierścionkach w określonych barwach. Kamienie naturalne w różnych kolorach to także elementy pierścionków do różnych stylizacji.

Ręcznie wytwarzane pierścionki to również takie, pośród których idealnie dobierzesz nie tylko rodzaj i kolor kamienia, ale też rozmiar: samego pierścionka oraz kamyka. Wystarczy, że tam, gdzie króluje dyskretna elegancja, lub zbyt duże gabaryty biżuterii mogą być mało praktyczne – założysz delikatny pierścionek z małym, symbolicznym wręcz kamieniem. Wyrazisty pierścień z kamieniem zostawisz natomiast na wszelkie inne okazje.

To w przypadku pierścionków szczególnie widać pod różnym kątem i przy różnym natężeniu oraz kącie padania światła jak naturalne, szlachetne i półszlachetne kamienie pięknie potrafią się mienić. Właśnie pierścienie z dużymi kamieniami wyjątkowo pozwalają uwydatnić te właściwości kamieni. Dzięki temu pierścionki srebrne z naturalnymi minerałami są nietuzinkowe.

Tymczasem alternatywą dla pierścionków z pojedynczymi kamieniami są modele z kilkoma mniejszymi kamykami oprawionymi w srebro. Na kamykimoniki.pl możesz zamówić ich najbardziej oryginalne połączenia. Najlepiej skontaktuj się ze mną bezpośrednio, za pomocą zakładki “kontakt”, a chętnie pomogę Ci dobrać konkretny zestaw kamieni do Twojego niepowtarzalnego pierścionka, albo kilku pierścionków z kamieniami.