Biżuteria pozłacana

Biżuteria srebrna dla kobiet z naturalnymi kamieniami. Nowoczesna Biżuteria Artystyczna

Biżuteria pozłacana

Biżuteria pozłacana – biżuteria ze srebra próby 925, dodatkowo złocona 24 karatowym złotem. Sposób tworzenia biżuterii nie zmienił się, każdy model wykonuję od podstaw ręcznie. Dodałam jeszcze jeden etap wykończenia projektów artystycznej biżuterii – pozłocenie srebra. Pracę tę zlecam profesjonalnej zewnętrznej firmie, która ma wieloletnie doświadczenie w złoceniu. Jakość wykonania jest więc na najwyższym poziomie.

Biżuteria pozłacana dla wyjątkowych kobiet

Biżuteria ze srebra pozłacanego cieszy oko i jest doskonałą alternatywą dla osób preferujących złoty kolor metalu szlachetnego. Ze względu na to, iż kamienie bywają okazałych rozmiarów, jest to opcja pozwalająca cieszyć się dużym wyrobem w szlachetnym metalu w rozsądnej cenie.

Moja propozycja biżuterii z pozłacanego srebra skierowana jest głównie do kobiet. Dostępne są naszyjniki dla kobiet, bransoletki, kolczyki oraz zawieszki, na przykład cieszące się dużą popularnością lunule. W planach mam również złocone pierścionki z regulacją rozmiaru z wyszukaną fakturą złoconego srebra. Kolekcja powstaje w myśl “samo miłości” i podkreślenia swojej indywidualności. Biżuteria artystyczna złocona to doskonała ozdoba na każdy dzień lub na wieczorowe imprezy. Dostępne są również celebrytki z pozłacanego srebra z księżycami, skrzydełkami czy innymi symbolami, dodatkowo w towarzystwie naturalnych kamieni.

Do każdego produktu dodaję metkę jubilerską i ekologiczne pudełko z oznaczeniami marki Kamyki Moniki, dzięki temu pozłacany wisiorek czy kolczyki mogą stać się doskonałym prezentem dla bliskiej osoby.

Dostępna jest również Biżuteria pozłacana na zamówienie z wybranym kamieniem szlachetnym lub półszlachetnym. Dostępnych jest sporo okazów z bursztynem bałtyckim w złoconym srebrze.

Jak zapobiec wycieraniu się złoconego srebra?

Najważniejsza jest odpowiednie obchodzenie się z wykonaną ze srebra pozłacanego biżuterią i właściwa pielęgnacja. Dodatki tego typu zawsze zdejmuj przed snem, kąpielą, a pierścionki także przed myciem naczyń i sprzątaniem.

Każde uderzenie o coś twardego może spowodować uszkodzenie warstwy złocenia.

Jaką pozłacaną biżuterię znajdziesz w moim sklepie?

Stawiam na wyjątkowość oferowanych Tobie produktów, dlatego w każdej chwili w sklepie mogą pojawić się nowe, niezwykłe propozycje. Oprawę, czyli rodzaj kruszcu, zawsze dobieram bezpośrednio do rodzaju kamienia, jego energii, naturalnej urody oraz prezencji. Srebro pozłacane dodaje dodatkowej, dobrej aury, pozytywnie nastraja, ale również doskonale spisuje się jako estetyczna alternatywa dla znacznie droższego, czystego złota.

Srebro pokryte 24-karatowym złotem zastosowałam jako dodatek w biżuterii ze srebra pozłacanego. Wśród najciekawszych propozycji znajdziesz m.in.: kolczyki z turmalinem, błyszczący jak szczere złoto naszyjnik z bursztynem, naszyjnik skomponowany z bursztynu, akwamarynu oraz labradorytu, kolię z rubinu i granatu, celebrytkę z lunulą i szafirem czy wyjątkowy naszyjnik z turkusem. Ale to nie wszystko, sukcesywnie powiększam kolekcję naturalnych kamieni w złoconym srebrze. Uwielbiam połączenia kolorystyczne czerń plus złoto oraz bordo plus złoto.

Do każdego z projektów zawsze dobieram odpowiednie dodatki – mniejsze kamyki, pozłacane ramki. Zawsze też staram się wydobyć całe, nieraz nieokrzesane piękno kamieni naturalnych i szlachetnych, z których korzystam. Srebro pozłacane jest idealnym tłem dla kompozycji składającej się ze skały i słońca; z darów pochodzących z ziemi oraz darów astralnych, z idealnej harmonii między Niebem a Ziemią – całego Wszechświata.

W jaki sposób powstaje najpiękniejsza biżuteria z kamieniami naturalnymi?

Każdy projekt mam od razu w głowie, mam już wizję oprawy, jaką stworzę, jak tylko spojrzę na kamień. Wizualizuję sobie w myśli odpowiednią formę, dostatecznie skromną, żeby nie stłamsić wyjątkowości kamienia i na tyle strojną, by mieć pewność, że odpowiednio podkreśliłam charakter minerału. Wykonana ze srebra pozłacanego biżuteria jest pod tym względem bardziej mistyczna. Moje naszyjniki, kolie, kolczyki czy bransoletki złocone są jak dary wykradane zazdrosnym bogom przez herosów i rozdawane ludziom.

Nad każdą sztuką biżuterii pracuję samodzielnie, ręcznie przygotowując oprawę dla kamienia naturalnego lub kamienia szlachetnego zgodnie z pomysłem, jaki zrodził się dla niego w mojej głowie. Dzięki temu w moich kolekcjach nigdy dwa razy nie pojawi się taki sam przedmiot, chyba że podobny stworzony na Twoją prośbę. Jednak nigdy to nie będzie identyczna kopia, gdyż nie ma dwóch identycznych minerałów naturalnych. O każdy kamień zabiegam z osobna, zamawiając je nieraz z bardzo odległych zakątków świata – i to czyni moje ozdoby jeszcze cenniejszymi i bardziej niepowtarzalnymi. Nigdy też się nie spieszę, dając produktom ze srebra pozłacanego – mojej biżuterii złoconej – odpowiedni czas, aby przekazać pozytywną energię i radość tworzenia, zanim pojawi się w ofercie sklepu. Każdą sztukę przygotowuję pieczołowicie, w skupieniu i z troską o każdy detal, ponieważ to właśnie on najbardziej wpływa na całościowy efekt. W końcowym etapie oddaję profesjonalnej firmie przygotowane naszyjniki, kolczyki i inne produkty do pozłocenia, mając gwarancję wykonania tego procesu zawsze w pełni profesjonalnie, by ostatecznie własnoręcznie osadzić kamień w pozłacanej oprawie.

Dlaczego warto sięgnąć właśnie po moje projekty?

Tworzenie wyjątkowej biżuterii dla niepowtarzalnych ludzi jest moją ogromną pasją i czymś, co sprawia mi radość. Dlatego tak wiele serca wkładam w poszukiwanie najciekawszych egzemplarzy minerałów i znalezienie dla nich artystycznej oprawy, godnej królewskich skarbców.

Wierzę też głęboko, że biżuteria z pozłacanego srebra i kamieni naturalnych wpływa na energię i samopoczucie, dodaje siły, witalności, przydaje skrzydeł, na których chce się zwiedzać cały świat. Każdy człowiek posiada zodiakalnie przypisany do siebie kamień i to właśnie w nim tkwi jego sekretna siła. Dzięki mnie możesz z niej uczynić najpiękniejszą ozdobę każdej swojej stylizacji, niezależnie od czasu i miejsca, w jakim się znajdujesz. Ten rodzaj ozdób jest też doskonałą alternatywą dla klasycznego złota, szczególnie ze względu na zbliżony wygląd i znacznie atrakcyjniejszą cenę.

Niezależnie od tego, na co z oferty sklepu Kamyki Moniki się zdecydujesz, zawsze masz gwarancję najwyższej jakości. Ręczna produkcja jest bardzo żmudnym procesem, wymagającym czasu, cierpliwości, wieloletniej praktyki złotniczej i manualnych zdolności – właśnie dlatego każdy z produktów jest tak niepowtarzalny. Wybierając kunsztowne kamienie oprawione w srebro pozłacane, masz gwarancję, że nikt – nigdzie – nie będzie posiadał czegoś podobnego. To Twój talizman, biżuteria noszona na szczęście, Twój drogowskaz i znak rozpoznawczy.