WISIORKI

Biżuteria srebrna dla kobiet z naturalnymi kamieniami.

Wisiorki srebrne z kamieniami

Wisiorki srebrne z kamieniami to bogata propozycja biżuterii artystycznej klasycznej oraz autorskiej z kolekcji Kamyki Moniki. Wisiory stworzyłam ręcznie tak, aby miały oryginale kształty, niepowtarzalny design jak również interesujące wzornictwo i zaskakującą formę. Dokładam wszelkich starań, aby moje wisiorki spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientek. Bogata oferta przywieszek do noszenia na łańcuszku kieruję do wszystkich pań lubiących się wyróżnić lub zaakcentować swoją osobowość.

W mojej kolekcji zdecydowanie nie znajdziesz dwóch identycznych wisiorków. Wszystkie wisiorki wykonałam ręcznie ze srebra próby 925, czasem ze srebra złoconego 24 karatowym złotem. Naturalne kamienie wybieram zawsze z niespotykaną formą i kształtem. Oprócz eleganckiej klasyki staram się by w ofercie były również unikaty, niedostępne nigdzie indziej. Jakość i mnogość kamieni które wybieram do moje biżuterii autorskiej jest niewątpliwie bezkonkurencyjna. Z pewnością wiele okazów kamieni jest dostępna tylko w mojej galerii.

Najpierw zapraszam do zapoznania się z moją ofertą w kolekcji biżuterii artystycznej srebrnej znajdziesz:

Z pewnością duży wybór pozwoli Ci znaleźć odpowiedni kamień naturalny, który wesprze Cię swoją energią w codziennym życiu i samorozwoju.

Na koniec polecam z całego serca kamienie naturalne z energią, dobierz swój kamień według znaku zodiaku, lub znajdź swój kamień urodzenia, a następnie traktuj biżuterię jako osobisty amulet. Zawieszki srebrne na łańcuszek  z naturalnymi kamieniami szlachetnymi, duże lub małe, bezsprzecznie znajdziesz coś wyjątkowego dla Siebie!