SERAFINIT

Biżuteria srebrna dla kobiet z naturalnymi kamieniami. Nowoczesna Biżuteria Artystyczna

Serafinit Anielski kamień i jego harmonizująca moc.

Serafinit jest to niezwykle rzadki minerał, z gromady krzemianów. Wydobywa się go Rosji, w okolicach jeziora Bajkał. Nazwę zawdzięcza Serafinom – najwyższym w hierarchii aniołom, mówi się że struktura kamienia przypomina skrzydła aniołów.  Zielony odcień przetkany jest często bielą z perłowym połyskiem. Ta domieszka bieli układa się w kształt przypominający pióra z anielskich skrzydeł.

Anielski kamień serafinit  przynosi świadomość duchową, przyjaźń, odwagę równowagę oraz spokój. Bez wątpienia jest to interesujący kamień.

Podobno serafinit ma pozytywne działanie w najbardziej beznadziejnych momentach w związku, potrafi uratować związek.

Serafinit harmonizuje się z czakrą korony, ułatwia wejście w głąb siebie w duchowe rozważania. Dzięki swojej silnej energii i wysokiej wibracji, idealnie nadaje się do medytacji, jak również dla uzyskania łączności z wszechświatem i duchowymi przewodnikami, czy postaciami anielskimi.  Dodatkowo zielony kolor serafinitu wiąże się  zielony kolor wiąże się z czakrą serca i wspiera przy samorozwoju.

Kolejnymi właściwościami serafinitu są: odwaga życiowa oraz ciekawość świata. Kamień serafinitu otwiera nas a to, co nieznane bez zakorzenionych lęków. Dodatkowo też suwa stres i wszelkie troski, przynosi wewnętrzny spokój i równowagę emocjonalną. Pomaga rozwiązywać problemy i wyciągać z nich wnioski.

Serafinit najsilniej oddziałuje na osoby spod znaku Byka i Strzelca.

Na koniec zapraszam do zajrzenia do biżuterii artystycznej Kamyki Moniki, znajdziesz tam biżuterię z magicznym i niesamowitym serafinem: