WEZUWIAN

Biżuteria srebrna dla kobiet z naturalnymi kamieniami. Nowoczesna Biżuteria Artystyczna

Wezuwian (nazywany także: idokrazem) – minerał z gromady krzemianów, należy do minerałów szeroko rozpowszechnionych. W kolekcji biżuterii Kamyki Moniki znajdziesz kalifornit. Uwielbiam wyszukiwać do biżuterii interesujące minerały. To nowość w ofercie. Soczysta zieleń wezuwianu pojawi się w kilku sztukach pierścionków srebrnych. Jeśli lubisz unikaty to wezuwian jest nim bezsprzecznie. Często wezuwianie mówi się zamiennie: wezuwianit.

Są różne rodzaje tego minerału:

Wezuwian można znaleźć w marmurach, żyłach typu alpejskiego i innych. Nazwa pochodzi od okazów znajdowanych w skałach wyrzucanych przez Wezuwiusza we Włoszech.

Wezuwianit właściwości

Wezuwian jest ochronnym kamieniem szlachetnym, który ma właściwości lecznicze, aby zapewnić fizyczną, emocjonalną, finansową i duchową stabilność oraz rozwój w Twoim życiu.

Ten kamień możesz z powodzeniem używać do uwolnienia stłumionego gniewu w delikatny sposób, który pomaga znaleźć równowagę w emocjach. Nie pozwala by tłumiony gniew przemienił się w długotrwały smutek i depresję. Pomaga nie tylko zniwelować emocje, ale także może pomóc w zrównoważonym myśleniu poprzez usuwanie negatywnych, natrętnych lub powtarzających się myśli.  Jeśli masz ciężkie przeżycie, do którego stale wracasz myślami, ten kamień może pomóc uwolnić się. Dzięki temu przestajesz się czuć jak więzień własnego umysłu.

Pomaga w manifestacji Twoich najprawdziwszych pragnień (nie tych kierowanych przez ego).

Leczy rany z przeszłości i jednoczy Cię z Twoją siłą serca, aby w pełni rozkwitnąć. Pomaga uporać się z dawnymi traumami oraz cieszyć się obecną chwilą.

Wezuwianit napełnia poczuciem wewnętrznej pewności siebie i bezpieczeństwa, a to w tych czasach jest bardzo cenne.

A także pomaga we współpracy, odczuciu stabilizacji i spokoju wewnątrz siebie. Wibracja radości i harmonii wypełni Twoją aurę i poczujesz się lepiej.