Kolekcja Love Story

Biżuteria srebrna dla kobiet z naturalnymi kamieniami. Nowoczesna Biżuteria Artystyczna

Kolekcja Love Story

Kolekcja Love Story pomoże Ci przenieść swoją znajomość na kolejny etap, poważnego związku. Dzięki pierścionkowi z kolekcji Love Story przypieczętujesz swoją miłość do ukochanej i obiecasz jej miłość do końca życia.

Pierścionek zaręczynowy srebrny z kolekcji LOVE STORY jest alternatywą dla złotych pierścionków masowych odlewów.

Każdy pierścionek zaręczynowy srebrny to początek poważnego życia we dwoje. Wyraź swoją miłość, wybierając markę Kamyki Moniki.

Podaruj swojej przyszłej żonie wyjątkowy i w 100% oryginalny pierścionek zaręczynowy. Będzie on  już z pewnością na zawsze przypominać ten moment w którym powiedzieliście sobie wstępne TAK. Każdy moment który coś dla Was znaczy będzie idealny, by zadać te magiczne pytanie, na które każda kobieta czeka na pewnym etapie w związku.

Z pewnością Twoja wybranka jest wyjątkowa, idealnym pierścionkiem zaręczynowym będzie dla niej unikatowy okaz z Kolekcji Love Story. Nie ma dwóch identycznych sztuk, gdyż każdy tworzę ręcznie, wybierając za każdym razem unikatowy kamień.

Warto pamiętać, że nie każda kobieta lubi nosić złoto, srebro jest więc idealnym rozwiązaniem. Zawsze jednak upewnić się czy Twoja kobieta lubi srebro. Czy będzie zadowolona, ze srebrnego pierścionka zaręczynowego.

Jeśli nie znasz rozmiaru pierścionka swojej wybranki, możesz wybrać pierścionek srebrny z regulacją rozmiaru. Nie musisz pytać partnerki o to jaki ma rozmiar palca serdecznego. Możesz zrobić jej prawdziwą niespodziankę, nie zdradzając swoich planów, gdyż pierścionki Kamyki Moniki z Kolekcji Love Story mają regulację rozmiaru. Twoja przyszła żona łatwo dopasuje pierścionek do swojego palca.