Kamienie Naturalne

Biżuteria srebrna dla kobiet z naturalnymi kamieniami. Nowoczesna Biżuteria Artystyczna

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

KAMIENIE NATURALNE

Biżuteria z podziałem według kamieni naturalnych.  Znajdź swój kamień naturalny którego najbardziej potrzebujesz. Warto ufać swojej intuicji w wyborze kamienia. Może to być czarny turmalin, azuryt, oliwin czy akwamaryn. W ofercie proponuję wisiory artystyczne, naszyjniki, pierścionki, bransoletki i kolczyki łączące w swojej kompozycji nawet kilka minerałów naturalnych.

Z pewnością jeśli kochasz kamienie naturalne tak jak ja, to znajdziesz unikatowy okaz ręcznie utworzonego pierścionka z możliwością regulacji rozmiaru. Więc nawet jeśli nie wiesz jaki masz rozmiar palca, pierścioneczki z regulacją są idealnym rozwiązaniem, możesz nosić je na dowolnym palcu w zależności od humoru czy potrzeby. Pierścioneczki projektuję w ten sposób by można było nosić je pojedynczo, jak również w setach – kompozycjach kilku pierścionków.

Może też zachwyci Cię klasyczna zawieszka z kamieniem urodzenia lub innym kamieniem, który doskonale będzie harmonizował z Twoją osobowością lub Twoim znakiem zodiaku.

Natomiast jeśli potrzebujesz dodatkowo kolczyków by uzupełnić swoją stylizację, na pewno znajdziesz cos pod kolor. Możesz wybierać śmiało pomiędzy sztyftami a kolczykami wiszącymi. Wiele modeli kolczyków wiszących mogę przekształcić na klipsy jeśli nie możesz nosić kolczyków w uchu, nie masz dziurek w uchu.

Najważniejsze jest to, że całość biżuterii tworzę ze srebra próby 925, możesz więc cieszyć się swoją biżuterią przez lata, nie są produkty sezonowe czy jednorazowe. Ręczne wytwarzanie według klasycznych metod jubilerskich jest gwarancją unikalności wyrobu i niepowtarzalności. Srebro oznaczam firmowym znacznikiem jubilerskim oraz cechuję w urzędzie probierczym zgodnie z prawem probierczym.

Biżuteria artystyczna z naturalnymi kamieniami.