ANGELIT

Biżuteria srebrna dla kobiet z naturalnymi kamieniami. Nowoczesna Biżuteria Artystyczna

Angelit

Angelit znany również jest jako niebieski anhydryt.

Niebieski angelit to minerał odkryty po raz pierwszy w 1989 roku przez J.I. Koivula i R.C. Kammerlinga.

Minerał angelit jest kamieniem naturalnym, który występuje tylko w Peru.

Jego nazwa pochodzi od słowa Angel, czyli Anioł. To kamień, który ma za zadanie przywoływać spokój, którym charakteryzują się Anioły. Aby uzyskać równowagę umysłu i duszy, a także zwiększyć swoją energetykę oraz uzyskać bezpośrednie połączenie z Aniołami, warto zaopatrzyć się w swój egzemplarz.

Co kilka tygodni należy przetrzeć go zwilżoną ściereczką. Z uwagi na jego wchłanialność wody nie należy poddawać go zbyt długiemu kontaktowi z mokrymi substancjami.

Angelity to dość kruchymi minerałami. W przypadku silnego uderzenia rozpada się na drobne kawałki. Zdecydowanie nie lubi wody. Jest on rozpuszczalny w kwasie solnym oraz w wodzie. Narażanie go na zbyt długie działanie wilgoci można spowodować to, że po wyschnięciu zwietrzeje.

Znak zodiaku które najsilniej odczuwają energię angelitu: rak / wodnik / strzelec

Sprawdź biżuterię z tym niesamowitym kamieniem, bez wątpienia znajdziesz coś dla Siebie

Jakie właściwości magiczne ma Angelit?

Angelit, ze względu na swoją łagodną, białą barwę i związek z czakrą korony, jest kamieniem o wielu magicznych właściwościach. Oto kilka z nich:

  1. Połączenie z anielskimi energiami: Angelity to kamienie ułatwiające kontakt z aniołami i innymi duchowymi istotami. Pomagają w otrzymywaniu anielskiego przewodnictwa i wsparcia.
  2. Spokój i ukojenie: Angelit emanuje spokojną energią, która pomaga w usuwaniu stresu, lęku i gniewu. Pomaga również w osiągnięciu wewnętrznego spokoju i ukojenia.
  3. Komunikacja: Angelit pomaga w wyrażaniu siebie i jasnym komunikowaniu swoich myśli i uczuć. Wzmacnia również intuicję i ułatwia telepatię.
  4. Uzdrawianie: Kamień angelitu jest minerałem uzdrawiającym, który pomaga w leczeniu zarówno fizycznych, jak i emocjonalnych ran. Pomaga również w redukcji bólu i napięcia.
  5. Rozwój duchowy: Angelit sprzyja rozwojowi duchowemu i pomaga w osiągnięciu wyższej świadomości. Pomaga również w uwolnieniu się od negatywnych wzorców myślenia i zachowania.
  6. Oczyszczanie: Angelity oczyszczają aurę z negatywnej energii i chronią przed wpływami innych osób.