Kolekcja Zodiak

Biżuteria srebrna dla kobiet z naturalnymi kamieniami. Nowoczesna Biżuteria Artystyczna

Kolekcja Zodiak

Kolekcja Zodiak – Kamienie dla Znaków zodiaku – najsilniej rezonujące z każdym znakiem zodiaku w biżuterii srebrnej nietuzinkowej do noszenia na co dzień.

Zapraszam Cię do wspólnej podróży w której kamienie szlachetne i półszlachetne będą Twoimi przewodnikami po świecie myśli uczuć i emocji.

Naszyjniki z kamieni pomogą odkryć Twoje wnętrze w zgiełku dnia codziennego. Kamienie w pierścionkach pomogą odkryć szczeliny szczeliny istnienia i pomogą w przemianie na wielu poziomach.

Osobiście wierzę iż energia i magia drzemiąca w biżuterii z naturalnych kamieni działa pozytywnie zawsze kiedy tego potrzebujesz, szczególnie wtedy gdy potrzebujesz wsparcia.

Odkryj magię naturalnych kamieni z Kolekcji Zodiak, wybierz odpowiednie kamienie dla Twojego znaku zodiaku. Biżuterię stworzyłam w trosce o każdy detal, ale najważniejszy przy tworzeniu biżuterii jest zawsze dla mnie zawsze kamień.  Wybieraj sercem, kieruj się Swoją intuicją i aktualną potrzebą.  Jeśli spojrzysz na kamień i nie możesz przestać o nim myśleć to znak, że ten powinnaś wybrać, gdyż kamień Cię woła w odpowiedzi na Twoje potrzeby.

Wybierz biżuterię dla Twojego znaku zodiaku, znajdziesz z pewnością coś dla Siebie:

Czy wiesz dlaczego warto dobierać kamienie do swojego znaku zodiaku?