NOWOŚCI

Biżuteria srebrna dla kobiet z naturalnymi kamieniami. Nowoczesna Biżuteria Artystyczna

NOWOŚCI

Nowości to najnowsza biżuteria srebrna z kamieniami naturalnymi, którą stworzyłam w mojej małej manufakturze na poddaszu.

Znajdziesz tutaj najnowsze srebrne pierścionki z naturalnymi kamieniami z regulacją rozmiaru.

W nowościach też pojawiają się jeszcze ciepło prosto z warsztatu wisiorki srebrne, zawieszki z kamieniami. Jak również inne naszyjniki nietuzinkowe i wyjątkowe.

Nie zabraknie też w dziale z nowościami kolczyków, zarówno na sztyftach, jak i na biglach, do wyboru z biglami otwartymi lub zamkniętymi. Warto pamiętać, iż kolczyki wiszące mogę zamienić na klipsy.

Na koniec oczywiście warto wspomnieć o bransoletkach srebrnych, które również pojawiają się w nowościach od czasu do czasu.

Jeśli marzysz o wyjątkowym kamieniu, który jest niedostępny daj mi znać, a stworzę coś unikatowego specjalnie dla Ciebie. W pracowni mam mnóstwo wolnych kamieni naturalnych czekających na swoją kolej w warsztacie.

Marzysz o wyjątkowym kamieniu księżycowym albo o labradorycie z niesamowitą poświatą? Turmaliny, akwamaryny czy szafiry, nieustannie uzupełniam galerię online o nowości.

Wszystkie wyroby biżuteryjne prezentowane na stronie Kamyki Moniki są jedyne w swoim rodzaju, oryginalne i wyjątkowe. Każdą sztukę biżuterii tworzę własnoręcznie. Dlatego też w asortymencie  znajdują się głównie pojedyncze egzemplarze oraz takie powstałe w wyniku biżuteryjnych eksperymentów. Są niepowtarzalne i unikatowe – dokładnie takie, jak każda z NAS.

Podsumowując: Co znajdziesz w ofercie?

Strona z biżuterią artystyczną Kamyki Moniki to miejsce gdzie znajdziesz biżuterię z naturalnych kamieni, jest to głównie biżuteria damska ręcznie robiona srebrna. Biżuteria z naturalnych kamieni to nie tylko dodatki modowe z kamieni szlachetnych, ale również biżuteria z kamieni półszlachetnych oraz z surowych minerałów. Polska biżuteria ręcznie tworzona, autorska pozwoli Ci wyróżnić się designerskim detalem.  Biżuteria srebrna z kamienia, trwała wytworzona według tradycyjnych metod złotniczych pozwoli Ci cieszyć się nią na lata.