BRANSOLETKI

Biżuteria srebrna dla kobiet z naturalnymi kamieniami. Nowoczesna Biżuteria Artystyczna

BRANSOLETKI SREBRNE

Biżuteria bransoletki. Bransoletki z kamieni naturalnych od stuleci ozdabiają kobiece przeguby, a w ostatnich czasach są już obowiązkowym elementem ubioru, zarówno tego codziennego, jak i wieczorowego. Biżuteria tego rodzaju jest niezwykle popularna, gdyż poprzez detale tego typu wyrażamy siebie i swoją osobowość. Dodatkowo uzupełniają nasze stylizacje modowe, sprawiając, że są one unikatowe.

Trzeba też przyznać, że bransoletki z kamieniami idealnie nadają się na prezenty, gdyż są atrakcyjnymi podarkami i łatwiej dobrać sztukę, która spodoba się z pewnością osobie obdarowywanej.

Biżuteria damska srebrna bransolety.

Aktualnie na nadgarstkach kobiet możemy zobaczyć wielką różnorodność bransoletek. Bransoletki z drobnymi kamieniami i charmsami kobiety noszą na co dzień w pakietach po kilka na raz. Okazałe bransolety lub delikatne na łańcuszkach też są trendy.

I choć biżuteria z sieciowych i topowych sklepów wytwarzana z plastiku i innych tworzyw jest w aktualnych modowych trendach, to biżuteria srebrna jest w dalszym ciągu na topie. Zdecydowanie polecam biżuterię srebrną z kamieniami. Klasyka jest ponadczasowa i nigdy nie przestaje być modna. Nowoczesne zaskakujące wzornictwo pozwala zaspokoić najbardziej wybredne gusta.

Srebrne bransoletki z kamieniami naturalnymi dla kobiet.

Bransoletki z naturalnych kamieni, takich jak bursztyn, czaroit, labradoryt, kamień księżycowy czy inne zawsze opierają się modowym trendom. Kobiety najchętniej posiadają wszystko: bransoletki srebrne, złote lub złocone srebro. Można wybierać wśród wielu propozycji bransolet.

Najczęściej używanym kruszcem w marce Kamyki Moniki jest srebro oraz złocone srebro. Bransoletki z drobnych kamieni naturalnych, które wykonuję ze srebra, są niezwykle eleganckie i niepowtarzalne, dlatego też polecam dobierać je nie tylko do pierścionków, ale także do innych elementów biżuterii – kolczyków czy wisiorków. Biżuteria autorska, którą tworzę ze srebra, pozwala na mnogość form wykończenia – srebro oksydowane, srebro polerowane, srebro palone, matowe oraz złocone.

Jeśli planujesz założyć srebrną bransoletkę, to warto ją nosić w towarzystwie srebrnych kolczyków, pierścionków i łańcuszków. Gdy bransoleta jest wytworzona w srebrze z naturalnymi kamieniami, można kolory biżuterii łączyć z wieloma wariantami modowych stylizacji. Możliwości mamy nieskończoność, wy pokazać swoją indywidualność.

Z całego serca polecam więc bransoletki z kamieniami hand made z mojej kolekcji. Wyraź siebie dzięki biżuterii Kamyki Moniki. Wiele kobiet czuje już kamienie naturalne przy swoim ciele i korzysta z ich właściwości wizualnych, jak i duchowych.

Ponadczasowe bransoletki ze srebra, z kamieniami z całego świata, pasują do kreacji na każdą porę roku. Nie tylko wspomniane powyżej, stonowane i klasyczne pod względem kolorystycznym, te uznawane za ponadczasowe kamienie, ale również bardzo wyszukane znajdują swoje miłośniczki.

Na kamykimoniki.pl dostępne są bransoletki z kamieniami naturalnymi o bardzo wyrafinowanych barwach oraz egzotycznym pochodzeniu. O ile nie każda kobieta ma przekłute uszy i nosi kolczyki, to właśnie bransoletki i wisiory z kamieni naturalnych praktycznie zawsze stanowią prezenty trafione.

Szczególnie ciekawym kamieniem jest np. turmalin, występujący w największej spośród kamieni szlachetnych gamie kolorystycznej. Złożone z szeregu kolorowych turmalinów bransoletki to zatem jedne z najbardziej “tęczowych” bransoletek z kamieni szlachetnych. Zarówno turmaliny, jak i kamienie jednobarwne, gładkie bądź przyjmujące formę “ombre” czy też charakteryzujące się innym wzorem – bardzo dobrze komponują się ze srebrem.

Najczęściej tworzę bransoletki z jasnego srebra lub przyciemnionego oksydą. Jeżeli jednak preferujesz ciepłe tonacje, to każdy rodzaj biżuterii ze szlachetnych kamieni wykonać mogę również na bazie srebra pozłacanego. Bransoletki z kamieni naturalnych dają znacznie większe pole dla wyobraźni, jeśli chodzi o łączenie licznych kolorów. Nie jest to możliwe w przypadku kolczyków lub pojedynczych wisiorków. W przypadku tych ostatnich – posiadają one za to znacznie większy potencjał, jeżeli chodzi o kształt.

W formie bransoletek zamknąć można natomiast oprawione dodatkowo w srebro duże, wyraziste kamienie, jak i tworzyć bransoletki z drobnych kamieni naturalnych na łańcuszkach. Bransoletki, chociaż zasadniczo ich kształt jest po prostu okrągły bądź owalny, łatwiej wyróżnić za pomocą nietypowych kształtów kamieni, lub za pomocą nieszablonowych połączeń kolorystycznych.

Piękne bransoletki tworzę nie tylko z kamieni egzotycznych – importowanych, ale także z kamieni rodzimych. Niezmiennie od wielu lat bardzo chętnie wybieram nasz wspaniały bursztyn bałtycki, pojawia się on bardzo często w moich projektach biżuteryjnych. Chryzoprazy ze Szklar czy nasze rodzime czarne turmaliny również bardzo często używam w bransoletkach z kamieniami.

W bransoletkach maleńkie bursztyny mogą być np. oprawione w srebro, ale w wersji alternatywnej – np. cała bransoletka złożona być może z szeregu „surowych”, okazałych bursztynów.

Chętnie przygotuję bransoletki z kamieniami na duże nadgarstki, ale również te dla małych elegantek. Wielu dziewczynkom przypadnie z pewnością do gustu miniaturowa bransoletka np. z turmalinu, z zawieszką przedstawiającą uroczego kotka, albo z innym ciekawym motywem.

Najczęściej oferuję bransoletki na przeguby dłoni. Jeżeli jednak lubisz latem nosić bransoletki wokół kostki, podobne do tych noszonych tradycyjnie w wielu krajach świata, to oczywiście masz możliwość zamówienia u mnie takiej delikatnej, srebrnej bądź pozłacanej bransoletki na lato.