BRANSOLETKI

Biżuteria srebrna dla kobiet z naturalnymi kamieniami.

BRANSOLETKI SREBRNE

Biżuteria bransoletki. Bransoletki od stuleci ozdabiają kobiece przeguby, a w ostatnich czasach są już obowiązkowym elementem ubioru, zarówno tego codziennego, jak i wieczorowego. Biżuteria tego rodzaju jest niezwykle popularna, gdyż poprzez detale tego typu wyrażamy siebie i swoją osobowość. Dodatkowo uzupełniają nasze stylizacje modowe sprawiając, że są one unikatowe.

Trzeba też przyznać, że bransoletki idealnie nadają się na prezenty, gdyż są atrakcyjnymi podarkami i łatwiej dobrać sztukę, która spodoba się z pewnością osobie obdarowywanej.

Biżuteria damska.

Aktualnie na nadgarstkach kobiet możemy zobaczyć wielką różnorodność bransoletek.  Bransoletki z drobnymi kamykami i charmsami kobiety noszą na co dzień w pakietach po kilka na raz.  Okazałe bransolety lub delikatne na łańcuszkach też są trendy. Biżuteria DIY z koralików, sznurków i muszelek jak lilou czy bydziubeka są również popularne w ród kobiet.

I choć biżuteria z sieciowych i topowych sklepów wytwarzana z plastiku i innych tworzyw jest w aktualnych modowych trendach to biżuteria srebrna jest w dalszym ciągu na topie. Zdecydowanie polecam biżuterię srebrną z kamieniami. Klasyka jest ponadczasowa i nigdy nie przestaje być modna. Nowoczesne zaskakujące wzornictwo pozwala zaspokoić najbardziej wybredne gusta.

Srebrne bransoletki dla kobiet.

Bransoletki z naturalnych kamieni, takich jak bursztyn, czaroit, labradoryt, kianit czy inne zawsze opierają się modowym trendom. Kobiety najchętniej posiadają wszystko: bransoletki srebrne, złote, DIY i inne.  Można wybierać wśród setek propozycji.

Najczęściej używanym kruszcem w marce Kamyki Moniki jest srebro. Bransoletki, które wykonuję ze srebra są niezwykle eleganckie i niepowtarzalne , dlatego też polecam dobierać je nie tylko do pierścionków, ale także do innych elementów biżuterii – kolczyków czy wisiorków. Biżuteria hand made, którą tworzę ze srebra pozwala na mnogość form wykończenia – srebro oksydowane, srebro polerowane lub srebro palone.

Jeśli planujemy założyć srebrną bransoletkę, to należy ją nosić w towarzystwie srebrnych kolczyków, pierścionków i łańcuszków. Gdy bransoleta jest wytworzona w srebrze z naturalnymi kamieniami, można kolory biżuterii łączyć z wieloma wariantami modowych stylizacji. Możliwości mamy nieskończoność.

Z całego serca polecam więc bransoletki hand made z mojej kolekcji. Wyraź siebie dzięki biżuterii kamykimoniki. Wiele kobiet czuje już kamienie naturalne przy swoim ciele i korzysta z ich właściwości wizualnych jak i duchowych.