Szerl

Biżuteria srebrna dla kobiet z naturalnymi kamieniami. Nowoczesna Biżuteria Artystyczna

Czarny turmalin schorl – szerl to pomocny kamień ochronny “na poprawę samopoczucia” oraz ochronę przed negatywizmem. Czarny turmalin, znany również jako schörl, szerl to odmiana turmalinu w kolorze czarnym, który jest minerałem borowo-krzemianowym.

W ofercie biżuterii Kamyki Moniki znajdziesz:

Turmalin daje  inspirację, wiarę w siebie oraz zadowolenie z życia. Dodatkowo rozjaśnia  myśli oraz potrafi pogodzić godzi ducha z materią. Kamień ten chroni przed promieniowaniem oraz jest silnym amuletem ochronnym, gdyż chroni przed negatywizmami innych ludzi, jak również przed swoimi własnymi. Jest zdecydowanie pomocny w przypadku nadmiaru negatywnej energii, stanów zażenowania lub niepokoju. Doskonały kamień “na poprawę samopoczucia” i doskonały amulet ochronny.

Nie wszyscy posiadają dobre intencje. W środowisku zawodowym zawsze znajdą się osoby zawistne, czy zazdrosne o nasze sukcesy zawodowe. Tacy ludzie mogą próbować nam zaszkodzić.  Myślą o nas źle przesyłając nam negatywną energię. W najbliższej rodzinie i w gronie znajomych mogą pojawić się jednostki, które świadomie lub nie, mogą wysysać z nas energię witalną. Czarny turmalin szerl jest doskonałym amuletem ochronnym przeciw negatywizmowi.

Czarny turmalin szerl najsilniej oddziałuje na znaki zodiaku: byk,  skorpion, waga, ale warto pamiętać, że chroni wszystkie osoby.