Łańcuszek 45 cm srebro oksydowane

Biżuteria srebrna dla kobiet z naturalnymi kamieniami. Nowoczesna Biżuteria Artystyczna

Łańcuszek do wisiorka 45 cm

Bazą każdej biżuterii zawieszanej na szyi jest odpowiednio dopasowany do niej łańcuszek – srebrny o długości 45 cm to podstawa dla wielu moich propozycji. Wykonany solidnie, z najlepszej jakości srebra o próbie 925, rewelacyjnie komponuje się z kamieniami naturalnymi oraz kamieniami szlachetnymi, w mniejszych rozmiarach.

Do czego nosić łańcuszek srebrny o długości 45 cm?

Tak delikatny łańcuszek, jak moja propozycja srebrnej bazy do wisiorków o długości 45 cm, nadaje się do drobnych i subtelnych zawieszek, w których dominantą są niewielkich rozmiarów kamienie szlachetne lub kamienie naturalne. Łańcuszek srebrny 45 cm to idealna opcja dla osób lubiących nosić biżuterię blisko siebie, w taki sposób, by była doskonale widoczna nawet na skromnym dekolcie. Biżuteria skomponowana z łańcuszka tej długości będzie rewelacyjnie sprawdzać się we wszelkiego rodzaju stylizacjach biznesowych oraz wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowanie umiaru i dobrego smaku, a Ty nie chcesz rozstawać się z ukochanym naszyjnikiem, którego ozdoba daje Ci duchowe, mistyczne wsparcie.

Jak dopasować długość łańcuszka do ozdoby?

Zawieszka, która znajdzie się na srebrnym łańcuszku 45 cm, nie może być zbyt duża ani zbyt ciężka, ponieważ drobne ogniwa łańcuszka mogą się rozciągnąć. Do takiej długości, która swobodnie znajduje się w okolicy szyi i rewelacyjnie zdobi dekolt, pasują drobne kamienie naturalne z mojej kolekcji. Może to być wisiorek z niepospolicie pięknego kamienia księżycowego, mieniącego się tysiącem barw jak letnia uczta z lodów o wszystkich smakach świata, ciepły bursztyn, w którym zamknięte są najlepsze wakacyjne wspomnienia czy obsydian, który jak pierwsze smoki powstaje z ognia i wrzątku wulkanicznej magmy.

Jeśli nie masz pewności, w jaki sposób dopasować łańcuszek srebrny 45 cm do wybranego modelu wisiorka, po prostu skontaktuj się ze mną, a ja pomogę Ci wybrać najlepszą propozycję. Możesz zapytać również o krótszy łańcuszek, jeśli potrzebujesz czokera blisko szyi.

Jak nosić krótki łańcuszek 45 cm?

Srebrny łańcuszek 45 cm jest dość krótki, nie opina się na szyi, ale układa się przyjemnie w jej okolicach. Dzięki temu pozwala świetnie wyeksponować walory artystyczne tworzonej przeze mnie ręcznie biżuterii nawet wtedy, kiedy masz na sobie minimalistyczne w formie, biznesowe stylizacje o niewielkich dekoltach. Krótkie naszyjniki z powodzeniem możesz nosić do wszystkich formalnych ubrań, takich jak wizytowe sukienki, garsonki czy białe koszule. Naszyjnik tej długości będzie też znakomitą ozdobą dla sukienek o półokrągłym oraz okrągłym dekolcie, ale także dla swetrów, a nawet wzorzystych czy letnich kombinezonów. Pojedyncze kamienie naturalne na łańcuszkach srebrnych 45 cm można nosić zarówno na jednokolorowych tkaninach, jak i nawet na bardzo wzorzystych, chociaż zdecydowanie korzystniej prezentują się, mając za tło dla swojej wyjątkowej urody jednolite, stonowane barwy. Dzięki nim ich piękno może w pełni wybrzmieć i smakuje jak dobre, stare wino – im dłużej masz je przy sobie, tym piękniejsze się stają.

Dlaczego warto wybrać oferowane przeze mnie łańcuszki do naszyjników?

Bazę do wykonywanej przeze mnie biżuterii zawsze dobieram bardzo starannie, ponieważ to jeden z jej ważniejszych elementów. Srebrny łańcuszek 45 cm to model wykonany z okrągłych ogniw typu rollo, których średnica nie przekracza 1 mm. Dlatego jest delikatny jak pajęcza nitka i tak samo delikatnie prezentuje się na szyi, przytrzymując główną dekorację – kamień naturalny lub kamień szlachetny w najlepszej, autorskiej oprawie. Łańcuszek jest oksydowany, czyli specjalnie przyciemniony, aby jeszcze lepiej komponował się z naturalnym pięknem kamieni, z jakimi pracuję. Jeśli zdecydujesz się na konkretny duet łańcuszka i wisiorka, dopasuję kolor przyciemnienia specjalnie do wybranej opcji. W ten sposób dostaniesz do rąk niepowtarzalną i w pełni oryginalną biżuterię, dopasowaną do Twojego indywidualnego stylu i gustu. Poczuj się doskonale w swoich stylizacjach i odkrywaj je każdego dnia na nowo dzięki wyjątkowym, autorskim naszyjnikom z najpiękniejszymi kamieniami naturalnymi z całego świata, energetycznymi i astralnie zestrojonymi z Twoim charakterem.