O MNIE

BIŻUTERIA ARTYSTYCZNA KAMYKI MONIKI

Biżuteria artystyczna ręcznie robiona

Kamyki Moniki wg projektu Nature Design tworzę starannie i z troską o każdy piękny kamień. W Nature Design stawiam zawsze na pierwszym miejscu unikatowe kamienie, gdyż często sprowadzam je z najdalszych zakątków świata. Kamienie dobieram tak, by zawsze były szlifowane ręcznie. Oprawa kamienia jest tylko i wyłącznie dodatkiem do uwypuklenia piękna i niepowtarzalności naturalnych minerałów. Według mnie Kamyki Moniki to zdecydowanie wyjątkowa biżuteria damska, jak również męska.

Tworzeniem biżuterii zajmuję się już od ponad 10 lat. Siedzenie za biurkiem w pracy, nie sprawiało mi nigdy radości. Dopiero pierwsze próby robienia biżuterii z kamieniami wniosło w moje życie radość. Większości pracy jubilerskiej nauczyłam się sama metodą prób i błędów, mogę więc spokojnie nazwać się samoukiem. Czasem przy trudniejszych projektach korzystam z rady zaprzyjaźnionych twórców.

W mojej kolekcji Kamyki Moniki nie znajdziesz dwóch identycznych produktów. Wszystkie wyroby wykonuję ręcznie z najlepszych materiałów z troską i bez pośpiechu. Slow life to motto przy tworzeniu mojej biżuterii. Sporo czasu poświęcam nad planowaniu biżuterii, nie wykonują projektów, staram się zdać zawsze na swój wyczucie koloru i stylu.

Bogatą kolekcję: bransoletek z kamieniami, kolczyków sztyftów, naszyjników do wyboru oraz wisiorów kieruję do wszystkich, którzy cenią unikatową biżuterię artystyczną. Zdecydowanie nie jest to produkcja masowa, w Nature Design tworzę swoją biżuterię  z radością i pasją, z troską o detal.

BIŻUTERIA ARTYSTYCZNA
Monika Gawryluk

BIŻUTERIA ARTYSTYCZNA – MIŁOŚĆ DO KAMIENI.

Wydaje mi się, że w świecie przepełnionym sztucznością, tandetą i produkcją masową warto zachwycić się oryginalnymi kamieniami i docenić to, że są przykładowo pozyskiwane tylko w jednej kopalni na świecie.  Godnym uwagi jest fakt, iż kamienie są pojedyncze, co sprawia iż moja biżuteria jest unikatowa, gdyż nie znajdziesz drugiej identycznej sztuki.

Uważam iż, warto stworzyć swój styl i podkreślić indywidualność oraz przede wszytkom korzystać z mocy zamkniętych w kamieniach.

W Nature Design wierzę, iż każdy, a więc i TY znajdziesz tutaj coś dla siebie. Jakiś drobiazg, który sprawi Tobie lub osobie Tobie bliskiej radość i pozwoli lepiej wyrazić niepowtarzalną osobowość.
Szukasz konkretnego kamienia – sprowadzę go dla Ciebie, ponieważ szukanie unikatów to mój konik.

Biżuterię zawsze oznaczam imiennikiem jubilerskim oraz cechuję zgodnie z obowiązującym prawem.

 

Podsumowując Biżuteria z kamieniami Kamyki Moniki jest niepowtarzalna, z duszą więc dlatego polecam ją z całym sercem. Biżuteria vintage jak również biżuteria nowoczesna, staram się tworzyć ją taką, aby przypadła Ci do gustu, więc dla każdego coś innego, specjalnego. Prawie wszystkie sztuki biżuterii z kamieniami są dostępne online. Biżuteria gdzie kupić? Tutaj zapraszam: www.kamykimoniki.pl