O MNIE

BIŻUTERIA ARTYSTYCZNA

Biżuteria artystyczna ręcznie robiona wg projektu Nature Design tworzona tworzę starannie i z troską o każdy piękny kamień. W Nature Design stawiam zawsze na pierwszym miejscu unikatowe kamienie, często sprowadzane z najdalszych zakątków świata. Kamienie dobieram tak, by zawsze były szlifowane ręcznie. Oprawa kamienia jest tylko i wyłącznie dodatkiem do uwypuklenia piękna i niepowtarzalności naturalnych minerałów.

W kolekcji nie znajdziesz dwóch identycznych produktów. Wszystkie wyroby wykonywane są ręcznie z najlepszych materiałów z troską i bez pośpiechu.

Bogata kolekcja bransoletek, kolczyków, naszyjników, wisiorów skierowana jest do wszystkich, którzy cenią unikatową biżuterię artystyczną. Zdecydowanie nie jest to produkcja masowa, w Nature Design tworzę swoją kolekcję z radością i pasją.

BIŻUTERIA ARTYSTYCZNA – MIŁOŚĆ DO KAMIENI.

W świecie przepełnionym sztucznością, tandetą i produkcją masową warto zachwycić się oryginalnymi kamieniami i docenić to, że są przykładowo pozyskiwane tylko w jednej kopalni na świecie.

Warto stworzyć swój styl i podkreślić indywidualność. Korzystać z mocy zamkniętych w kamieniach.

W Nature Design wierzę, że każdy, a więc i TY znajdziesz tutaj coś dla siebie. Jakiś drobiazg, który sprawi Tobie lub osobie Tobie bliskiej radość i pozwoli lepiej wyrazić niepowtarzalną osobowość.
Szukasz konkretnego kamienia – sprowadzimy go dla Ciebie.

Biżuteria sygnowana jest imiennikiem twórcy oraz cechowana zgodnie z obowiązującym prawem.