Biżuteria srebrna pomysł na prezent

Biżuteria srebrna pomysł na prezent

Biżuteria srebrna pomysł na prezent to pewniak. Z pewnością prawie wszystkie kobiety uwielbiają otaczać się pięknymi i wyjątkowymi rzeczami. Doskonale potrafią podkreślić swoje atuty, uwidocznić swoje walory dzięki odpowiednio dobranym dodatkom. Na rynku pełno jest biżuterii ręcznie tworzonej na gumkach, nitkach czy w innej nietrwałej formie.  Taka biżuteria ma swoje plusy, ale na prezent wyjątkowy się nie nadaje. Gumka, która zerwie się od jednego pociągnięcia ręką może przynieść jedynie chwilową radość a później frustrację.

 

pomysł na prezent
trwałość, jakość oraz unikatowość

Warto wziąć pod uwagę biżuterię ręcznie robioną, ale w warsztacie jubilerskim, gdzie srebro i naturalny kamień ma trwałe i pewne połączenie, bez kleju. Nie od dziś wiadomo, że tajniki złotniczo-jubilerskie nie są osiągalne dla każdego twórcy rękodzieło. Warsztat jubilerski z pełnym wyposażeniu, śmiało może konkurować z nawlekaniami zrobionymi z domu, które rozpadają się po jednym użyciu.

Jednym pomysłem na prezent dla kobiety są pierścionki srebrne z naturalnymi kamieniami. Specjalna konstrukcja pozwala nosić ulubiony kamień na dowolnym palcu w dowolnym rozmiarze. Bezsprzecznie to lepsza opcja niż pierścionki nawlekane na gumce. Srebro jest trwałe i można nosić je przez wiele lat. Dzięki trwałej biżuterii, można cieszyć się nią przez lata budując wspomnienia. W ofercie Kamyki Moniki są duże pierścionki w dużych rozmiarach oraz mniejsze. Bogaty wybór naturalnych kamieni daje szansę na wybór odpowiedniego kamienia, dopasowanego do osoby którą chcemy obdarzyć biżuterią. Sprawdź kamienie urodzenia lub jak dobrać kamień dla poszczególnych znaków zodiaku.
Pierścień kamień księżycowy
Pierścień kamień księżycowy regulacja rozmiaru

Biżuteria pod choinkę.

Kolejną propozycją biżuterii na prezent są naszyjniki i wisiorki srebrne. Nie każda kobieta lubi nosić pierścionki, ale większość z nas lubi mieć coś na szyi. Wybór ozdoby na szyję a prezent jest o wiele łatwiejszy niż wybór pierścionka. Wybierając wisiorek z naturalnymi kamieniami, musimy wiedzieć jakie kolory lubi osoba, którą planujemy obdarować. Z pewnością wiedza o znakach zodiaku też może być pomocna, przy wyborze wisiora z kamieniem.
wisior na prezent
Po drugie, bardzo często kobiety lubią kolczyki z kamieniami naturalnymi, warto mieć więc na uwadze kolczyki. Delikatne sztyfty lub większe wiszące kamienie naturalne. Kamienie można dobrać do koloru oczu lub upodobań kolorystycznych odzieży. Wiele wiszących kolczyków z kamieniami można zamienić na klipsy. Niewątpliwie to ciekawa opcja biżuterii dla Niej.
Szafiry srebrne kolczyki

Oryginalne prezenty na Gwiazdkę.

Wyjątkowa biżuteria autorska to idealny pomysł na prezent pod choinkę. Jeżeli chcesz wybrać super prezent od Mikołaja to z pewnością znajdziesz je w galerii Kamyki Moniki.  Możesz wybierać spośród wisiorków z kamieniami, kolczyków srebrnych , które doskonale sprawdzą się jako niezapomniane prezenty. Postaw na coś, co zaskoczy jakością wykonania, trwałością i gwarancją unikatowości.  Warto przed świętami skupić się na dostępnych produktach od ręki, z powodu sporego zainteresowania. Biżuteria Kamyki Moniki jest w pojedynczych egzemplarzach i nie dla wszystkich starczy unikatów z oferty.

Jeśli nie potrafisz wybrać idealnego prezentu z Galerii Kamyki Moniki możesz obdarować wybraną osobę BONEM do realizacji w galerii. Dostępne są bony o różnym nominale: 500, 300, 200 lub 100zł. Mogę stworzyć dla Ciebie BON o innym  nominale  – takim jakiego potrzebujesz. Bon jest doskonałej jakości, ma elegancką kokardę, druk zlecony był drukarni, na perłowym grubym papierze w eleganckiej kopercie.

bon prezentowy

Każda sztuka biżuterii Kamyki Moniki zapakowana jest w ekologiczne, kartonowe pudełeczko, ze stemplami firmowymi. Biżuterię zabezpieczam tiulem i organzą, bez plastikowej folii. Staram się ograniczać produkcję śmieci. Mając na uwadze, że najważniejszy jest niesamowity produkt, a nie opakowanie. Najpiękniejsza powinna być biżuteria, a nie opakowanie.

ekologiczne opakowanie biżuterii
Ekologiczne opakowanie biżuterii Kamyki Moniki

Na koniec pamiętaj, że najlepsze prezenty to takie, które wybieramy sobie same. Obdaruj się więc wyjątkową biżuterię, którą tylko ty potrafisz wybrać, najbardziej pasującą TOBIE.

Podkreśl swoje walory i mocne strony, znajdź kamień, który będzie dla Ciebie wsparciem, w codziennym życiu. Warto mieć towarzysza w postaci biżuterii, na którego zawsze można liczyć.

Tagged , , , , , , , , , , , ,