Najmodniejsza biżuteria na jesień i zimę 2020/2021

Najmodniejsza biżuteria na jesień i zimę 2020/2021

Najmodniejsza biżuteria na jesień i zimę 2020/2021. Wakacje zbliżają się ku końcowi, a my zaczynamy coraz częściej myśleć o zbliżającej się jesieni. Nie tylko o ciemnych wieczorach, gorącym kakao pod kocykiem, czy ulubionym serialu, ale również o tym co będzie modne w sezonie jesiennym i zimowym 2020/2021! Warto oprócz zakupu nowych ubrań dowiedzieć się co jest popularne w biżuterii. Co będzie modne, co powinnaś mieć, aby być na bieżąco z trendami z wybiegów mody i kolekcjami światowych projektantów. Nadchodzący sezon będzie pełen nowości, ale nie tylko, znajdziemy w nim również biżuterię nawiązującą do dawnych epok, czyli to co najbardziej lubimy, oryginalność i różnorodność.

 1. Złoto i przepych

  Od zawsze w biżuterii dominowało złoto, jako symbol elegancji i bogactwa. Coraz częściej zwraca się uwagę na złocone srebro, element który w połączeniu z bursztynami, rubinami czy turkusami będzie miał prawdziwie królewski wygląd. Coraz częściej używane naturalne kamienie to hit tego sezonu, a bursztyny, turkusy w połączeniu z pozłacanym srebrem dominują na wybiegach na całym świecie. Ten trend jest nie tylko dla odważnych kobiet.

  rubiny w złocie
  rubiny w złocie
 2. Motyw koła w biżuterii

  Motyw koła jest trendem, który występuje ponownie co jakiś czas. Srebrne kolczyki czy naszyjniki z kołami, nadają się zarówno do stylu vintage, jak i tego nowoczesnego, wciąż pozostają na topie. Moda na symetryczne kształty znów powraca, więc warto zaopatrzyć się w srebrną biżuterię, czy złocone srebro. Ten klasyk zawojował światem mody i uzupełnia kreacje największych domów mody na świecie.

  azuryt w srebrze biżuteria motyw koła
  azuryt w srebrze biżuteria motyw koła
 3. Wielkie misterne bransolety.

  Wielkie bransolety to będzie hit tego sezonu. Dodatkowo unikatowe okazy, wykonane w pojedynczych egzemplarzach to z pewnością dodatek, który powinien znaleźć się u każdej modnej kobiety. Wielkie, misterne bransolety, będą dominowały nad ubiorem, warto więc dopasowywać je do stonowanych barw. Jeżeli wykorzystamy biżuterię tworzoną ręcznie w pojedynczych egzemplarzach w polskich pracowniach będziemy wspierać lokalnych artystów, a nasza biżuteria będzie jedyna w swoim rodzaju.

  szafiry bransoleta
  szafiry bransoleta
 4. Amulety – łapacz snów, lanulki, lunulki

  Amulety to biżuteria, która ma dla nas jakieś znaczenie, przypomina nam o czymś lub o kimś, czy po prostu jest ładnym dodatkiem. Niektórzy uważają, że amulety wpływają na nasze życie, bronią nas przed nieszczęściem. Bez względu na motyw, to modny trend w tym sezonie. Od łapacza snów po lanulki, każdy z nich ma swoją symbolikę. Wykonane z naturalnych kamieni amulety, zapewnią Ci tajemniczość, dodatkowo możesz dobrać odpowiedni amulet, który będzie miał dla Ciebie jakieś znaczenie, a przy tym wyglądać modnie!

  lunula, lanula
  lunula, lanula

  jaką biżuterię nosić łapacz snów
  łapacz snów
 5. Kolczyki i monokolczyki srebrne, zausznice.

  Oprócz bransolet, czy naszyjników, w tym sezonie dominują również kolczyki. Żeby nie było nudno, w głównej mierze monokolczyki, zausznice, czy kolczyki z łańcuszkami. Cała gama możliwości, w zależności od stylizacji, od rockowych zausznic po delikatne monokolczyki. Biżuteria ta znajduje się na każdym pokazie mody, warto zakupić ją również dla siebie, by być modną w tym sezonie. Dom mody Balmain oraz Carolina Herrera inspirują do noszenia jesienią nausznic, zausznic i monokolczyków.

 6. Barokowe perły naszyjniki i kolczyki

  Ciężkie, masywne sznury pereł, jak z barokowej epoki, czy delikatne małe perełki. Każde z tych możliwości będą modne w tym sezonie. Wisiory, naszyjniki  i kolczyki, każdy element podkreślający kobiecość i dodający pazur stylizacji. Perły to połączenie klasyki z nowoczesnością, nadają się do każdej stylizacji zarówno eleganckiej, jak i bardziej szalonej. Wyjątkowe i okazałe sznury pereł można było podziwiać na pokazach Chanel i Moschino, warto inspirować się najlepszymi wzorami.

  Barokowe perły naszyjniki w złoconym srebrze
  Barokowe perły naszyjniki w złoconym srebrze

Trendy w biżuterii będą bardziej urozmaicone i zwariowane niż w modzie. Na wybiegach największych projektantów biżuteria konkuruje o uwagę z samą stylizacją. Od delikatnych i dziewczęcych propozycji, po te ekstrawaganckie i szalone biżuterie. Każdy znajdzie w tym sezonie coś dla siebie. Ważne jest aby nasza biżuteria nie tylko uzupełniała nasze stylizacje, ale nawet dominowała nad nimi i była motywem przewodnim. Żadnej udawanej skromności. 

Biżuteria damska w sezonie jesień-zima 2020/2021 zdecydowanie gra główną pierwszoplanową rolę. Wyróżnij się i pokaż swoją indywidualność poprzez unikatową biżuterię artystyczną, którą możesz mieć tylko TY. Biżuteria artystyczna Kamyki Koniki powstaje bowiem w pojedynczych egzemplarzach.

biżuteria artystyczna sklep internetowy
biżuteria artystyczna sklep internetowy
Tagged , , , , , , , , , , ,