Jaka biżuteria na lato 2021?

Jaka biżuteria na lato?

Biżuteria na lato, no właśnie jaka?

Jaka biżuteria na lato będzie idealna? Najlepiej wybrać delikatne kolczyki, łańcuszki i bransoletki, ponieważ subtelnie podkreślą one całą stylizację. Doskonałym wyborem są również elementy w stylu boho. Z pewnością biżuteria z motywami piórek, skrzydełek czy frędzli świetnie sprawdzi się latem, natomiast inne duże i masywne wyroby warto odłożyć na jesień lub zimę. Motyw z łapaczem snów jest ciekawą alternatywą dla zwykłych celebrytek. Niewielkie naturalne kamienie, będą idealne jako talizmany wspierające naszą osobowość.

Biżuteria z bursztynem na lato

Bursztyn od zawsze był symbolem lata i wakacji. Od lat pamiątkami z urlopu była bursztynowa biżuteria przywożona z nad morza, która dodawała energii przez cały rok po urlopie. Jednym z pomysłów mogą być okazałe kolczyki z bursztynami, kolejnym pomysłem jest nietypowy wisior z bursztynu. Coraz bardziej chcemy ponownie żyć w zgodzie z naturą, w związku z tym bursztyn czy naturalne kamienie pozwalają nam żyć bliżej natury.

Naturalne kamienie w srebrze na lato

Ciepły pasek, delikatny szum morskich fal, muszelki, orientalne łapacze snów, kolorowe koktajle… Czy istnieją lepsze symbole lata? Z pewnością wymyślisz jeszcze kilka, jednak niech charakterystyczna biżuteria modowa z kolekcji Kamyki Moniki oraz wzory boho wprowadzą Cię w wakacyjny nastrój. Dopełnij stylizację na lato cudnym lakierem do paznokci i będziesz gotowa na letnie wyjście. Niebieski labradoryt jest więc doskonałym pomysłem na idealny symbol lata dla Ciebie. Ciekawe kształty kamieni niewątpliwie to zdecydowany hit na lato.

 

Bliskość natury – biżuteria z naturalnymi kamieniami w srebrze

Niezależnie od pory roku, pozostajesz wierna klasyce? Postaw na wzory bliskie naturze! Wzory Kamyki Moniki powstały z inspiracji pięknym, różnorodnym ubarwieniem kamieni. Łapacz snów natomiast ukazuje drogę słońca, które u schyłku dnia skrywa się za horyzontem, by następnego ranka móc odrodzić się na nowo. Wybierz elegancję – także latem, a modne srebrne pierścionki z kamieniami zaakcentuj subtelnym kolorem lakieru do paznokci.

jaką biżuterię nosić latem jaka biżuteria na lato

“Im więcej, tym lepiej”

Kolejnym motywem przewodnim jest nadmiar i przepych. W tym sezonie letnim najmodniejsze będą dodatki noszone obficie. Czy zastanawiałaś się kiedyś, którą z ozdób powinnaś ściągnąć, gdyż zdawała się nie pasować do reszty lub trącić przepychem? W 2021 zapomnij o tym! Już teraz możesz założyć naszyjniki o ponadwymiarowym gabarycie, a do tego kompletować lub zestawiać je do woli i warstwowo. Możesz nałożyć łapacz snów w połączeniu z innymi delikatnymi celebrytkami. Z pewnością wyróżnisz się oryginalnym łapaczem snów z naturalnymi kamieniami.

jaka to biżuteria na lato

Duże, absorbujące uwagę kolczyki

Zdecydowanie polecam ten pomysł na lato. Kolczyki o pokaźnym rozmiarze, to element stylizacji, na który nie każda Pani ma odwagę się zdecydować. Lato 2021 stanowi doskonałą okazję do tego, by nareszcie wypróbować ten look! Klasyczne, duże naturalne kamienie doskonale nadają się na ten sezon. Kolczyki długie, wiszące, masywne i barwne już królują tego lata. Labradoryty w rozpuszczonych i rozczochranych włosach to podpowiedź od nas, gdzie znajdziesz najmodniejsze kolczyki na lato. Na koniec zapraszam do galerii www.kamykimoniki.pl wydaje się, że może znajdziesz swoją idealną biżuterię artystyczną właśnie tutaj.

jaka biżuteria na lato

Tagged , , , , , , , , , , , , , , ,