Kamienie dla ryb i minerały dla osób urodzonych pod znakiem Ryb

Kamienie dla ryb i minerały dla osób urodzonych pod znakiem Ryb

Ryby zyskają wiele dzięki kamieniom i minerałom (20 luty – 19 marzec)

Kamienie dla ryb – Ryby to z pewnością najbardziej marzycielski znak zodiaku. Niektóre kamienie pomagają i ochronią je przed złą energią oraz dodatkowo zaspokoją chęć zgłębienia wszechświata.

 • kamień księżycowy – Ten minerał jest stworzony dla marzycielskich Ryb, poszukujących absolutu. Pomaga wejść w głąb samego siebie i zrozumieć dwoistość swojej natury. Ryby zyskają spokój i równowagę dzięki kamieniom księżycowym. Prawdopodobnie ten kamień jest dla ryb wyjątkowo odpowiedni.
 • larimar – Ryby jako znak związany z żywiołem wody potrzebują amuletów spokoju i siły. Błękitny Larimar przyniesie im spokój, równowagę oraz osłonę przed złem. Zabezpieczy przed czarnymi myślami i melancholią.

  Larimar pierścień okrągły
  Larimar pierścień okrągły regulowany srebrny
 • selenit – To kamień dla osób uduchowionych, szukających ładu i harmonii. Ten minerał oczywiście związany jest z boginią księżyca Selene. Dla Ryb przyniesie spokój i pomoże w duchowych, transcendentnych przeżyciach. Na pewno zabezpieczy aurę ducha podobnie jak dzięki kamieniom księżycowym.

Jakie jeszcze kamienie są idealne dla zodiakalnych ryb?

 • turkusRyby, które bujają w obłokach potrzebują ochrony jaką daje turkus. Moc kamienia z pewnością płynie z głębi koloru i specjalnej aury. Ryby docenią energię turkusu, która da im radość i usunie pesymistyczny nastrój. W rezultacie noszenie turkusu niesie dla ryb same pozytywy.

  kamienie dla ryb
  kamienie dla ryb
 • perły – Perła jako symbol odrodzenia, ale i cierpienia, ideału i absolutu dobrze sprawdza się w przypadku Ryb. Dzięki biżuterii z naturalnymi perłami ludzie spod znaku Ryb będą szczęśliwsi i osiągną harmonię ze sobą i otoczeniem.
 • oliwinZielonkawy, jasny kolor oliwinu nawiązuje do śródziemnomorskich oliwek. Ten kamień przyniesie Rybom pozytywną energię, ukojenie smutków i osłonę przed złem. Oliwin jest godny uwagi, jako amulet dla ryb.

Magiczna moc kamieni od wieków wspierała ludzi w ich codziennym życiu. Odpowiednio dobrany amulet, łańcuszek ze szlachetnym minerałem, potrafi pozytywnie wpłynąć na życiową energię. Kamienie chronią przed złem i pomagają budować odporność organizmu. Mają wpływ zarówno na ducha, jak i na ciało. Przede wszystkim zadbaj o siebie.

Na koniec polecam galerię www.kamykimoniki.pl – sprawdź, może właśnie tutaj znajdziesz właśnie ulubioną biżuterię z kamieniem specjalnym dla Ciebie!

biżuteria artystyczna kup teraz

Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , ,