Kamienie i minerały dla osób urodzonych pod znakiem Wodnika

Kamienie i minerały dla osób urodzonych pod znakiem Wodnika

Energia płynąca z kamieni wspomagać będzie Wodnika (21 styczeń – 19 luty)

Wodnik związany jest z energią natury – żywiołem powietrza, dlatego znaku polecane są najczęściej błękitne, fioletowe, morskie szlachetne kamienie:

 • turkus – Błękitny kamień o szlachetnym zabarwieniu nazywany jest amuletem zwycięzców. Dla Wodnika ważna jest jego osłonowa moc i siła płynąca z głębi turkusowego pola energetycznego. Stanowi szczelną barierę dla negatywnych mocy oraz negatywnych myśli z zewnątrz. Może kolczyki z turkusem?

  Kolczyki turkusowe długie
  Turkus kolczyki
 • fluorytTen kamień ma moc oczyszczania z toksyn, dzięki czemu zapewni Wodnikowi powodzenie i oddali siły złego słowa, spojrzenia i wszelkich klątw. Pomoże osiągnąć cele i lekko przejść obok przeciwności losu.

  Fluoryt tęczowy sopel
  Fluoryt naszyjnik sopel
 • akwamaryn – Waga potrzebuje oczyszczenia, by uwolnić się od negatywnych myśli. Za sprawą akwamarynu zyska siłę i kroczyć będzie swoją własną drogą. Dla Wodnika ważne jest uznanie, a akwamaryn pomaga spełniać życiowe cele. W rezultacie jest to kamień wodnikowi wręcz niezbędny.
 • opal – Amulet z pięknym opalem przyda się Wodnikowi, który potrzebuje osłony przed złem. Neutralizuje negatywną energię i otwiera na pozytywną stronę świata. Opale dobrze wyglądają w wisiorkach, bransoletkach i pierścionkach.

Jakie jeszcze kamienie są idealne dla Wodnika?

akwamaryn kropla pierścień
Pierścionek z akwamarynem
 • szafir – Moc szafiru przejawia się w dodawaniu pozytywnej energii wszystkim, którzy tego potrzebują. Dla Wodnika niezwykle cenna będzie siła szafiru, wzmocni jego charakter, asertywność i poprawi samoocenę oraz wesprze w dążeniu do określonych celów. Oczywiście to idealny kamień dla Wodnika.
 • szmaragd – Choć to drogi kamień, Wodnik odczuje wiele pozytywnych emocji za sprawą szmaragdu. Wystarczy niewielki fragment tego kamienia, by spotęgować siły witalne i energię Wodnika. Pomaga też w miłości i buduje pewność siebie.

  szafiry kolczyki sztyfty
  szafiry kolczyki sztyfty
 • kianit – Terapeutyczne i wzmacniające właściwości, jakie posiada kianit, są bardzo potrzebne Wodnikom. Ludzie spod tego znaku potrzebują wsparcia przed złym słowem i negatywnym wpływem otoczenia. Kianit pomaga w samoakceptacji oraz w skumulowaniu mocy w jednym kierunku. Z pewnością każdy wodnik powinien mieć go na uwadze.
 • larimar – Larimar da Wodnikowi ukojenie nerwów, pomoże odzyskać równowagę oraz dodatkowo pogłębić wieź ze wszechświatem. Larimar podobnie jak morze, od którego nosi nazwę, uspokaja, leczy i ochrania przed złem. Kamień ten jest więc dla Wodnika idealny.
  larimar dla wodnika
  Larimar dla wodnika

  opal etiopski
  Pierścionek z opalem etiopskim
kianit pierścionek srebrny regulowany
Kianit pierścionek srebrny regulowany

Na koniec zachęcam do przejrzenia oferty galerii, znajdź swoją ulubioną biżuterię z kamieniem, którego najbardziej potrzebujesz do samodoskonalenia i własnego rozwoju. Z pewnością trafisz na coś wyjątkowego dla siebie.

biżuteria artystyczna kup teraz
biżuteria artystyczna kup teraz
Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,