Biżuteria na dzień kobiet – pomysł na prezent

Biżuteria na Dzień Kobiet – pomysł na prezent

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami. Jest to doskonała okazja, aby drobnym (lub wcale nie!) upominkiem obdarować ukochaną, mamę, siostrę czy przyjaciółkę. Czymś, co nigdy nie wychodzi z mody, a jednocześnie wzbudza zachwyt u większości kobiet, jest biżuteria. Szczęście obdarowanej z pewnością będzie jeszcze większe, jeśli otrzyma egzemplarz, którego nie ma żadna inna osoba na świecie. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak! Wyspecjalizowana galeria oferuje tworzoną ręcznie biżuterię w pojedynczych sztukach z dbałością o każdy detal. Taki unikat z pewnością zachwyci miłośniczki dobrego stylu. Na co konkretnie warto postawić?

Kolczyki – podkreślają naturalne piękno

Przyszła obdarowana ma przebite uszy? Doskonałym prezentem dla niej będą kolczyki. Ich ogromną zaletą jest to, że podkreślają naturalne piękno twarzy nawet bez makijażu! Obdarowana z pewnością doceni ten gest, tym bardziej, jeśli jest fanką rękodzieła. Wybierając prezent, można postawić na czyste metale szlachetne lub zdobione drogocennymi kamieniami i minerałami, takimi jak turmalin, akwamaryn, labradoryt czy kamień księżycowy. Choć czysta srebrna biżuteria artystyczna jest bezpiecznym wyborem, to być może jej przyszła właścicielka lepiej czuje się w kolorowych dodatkach? Pokaż, że dobrze znasz jej gust!

Wisiorki i naszyjniki – nie daj o sobie zapomnieć

Wisiorki i naszyjniki są doskonałym sposobem na budowanie więzi pomiędzy obdarowanym i obdarowującym. To właśnie na szyi zazwyczaj nosi się sentymentalne przedmioty, ponieważ wówczas znajdują się one blisko serca. Doskonałym pomysłem jest więc wybranie biżuterii z akwamarynem, bursztynem czy innym kamieniem, który będzie przypominał ukochanej lub przyjaciółce od kogo ją otrzymała. Od tego momentu każdy rzut oka na lustro lub odbijającą witrynę sklepową będzie jej przypominał właśnie o Tobie!

Pierścionki – jej dłonie będą Ci wdzięczne

Nie od dziś wiadomo, że pierścionki pięknie podkreślają, a także wysmuklają dłonie. Wie o tym każda kobieta, dlatego dobrze, aby zdawała sobie z tego sprawę również osoba szukająca prezentu dla ukochanej, mamy czy przyjaciółki. Ręcznie wykonane srebrne pierścionki z regulacją rozmiaru świetnie sprawdzą się dla subtelnej kobiety. Podkreślą jej naturalny charakter i piękno. Natomiast pierścionki z kamieniami to wybór dla odważnych Pań, które nie wstydzą się swojego temperamentu i chcą pokazać go całemu światu. Ale, ale! Po co ograniczać się do jednego? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby podarować kobiecie kilka modeli, które będzie mogła dowolnie dobierać do stylizacji i swojego humoru.

Bransoletki – sentymentalne i dekoracyjne

Bransoletki to coś, na co powinny zwrócić uwagę osoby praktyczne. Poszukujesz czegoś, co śmiało posłuży kobiecie jako element stylizacji, ale także nie pozwoli o Tobie zapomnieć? Prawdopodobnie ręcznie wykonana bransoletka premium zakończy Twoje próby znalezienia idealnego prezentu. Zarówno bursztynowa biżuteria, ta z kamieniami, ale także minimalistyczna, doskonale nada się zarówno na większe okazje, jak i na co dzień. Co jednak najważniejsze – nosi się ją w miejscu, którego nie da się przeoczyć nawet w trakcie najbardziej zabieganego dnia. Bransoletki z kamieniami zawsze będą jej o Tobie przypominać.

Ręcznie wykonana biżuteria  ze srebra, labradorytu i innych kamieni szlachetnych oraz półszlachetnych to doskonały prezent zarówno dla kobiet praktycznych, jak i sentymentalnych. Wejdź na stronę galerii www.kamykimoniki.pl i wybierz doskonały prezent dla żony, mamy lub przyjaciółki, zanim wyprzedzi Cię ktoś inny!

Tagged , , , , , , , , , , ,