Kamienie dla wagi zodiakalnej

Kamienie dla wagi zodiakalnej

Kamienie i minerały dedykowane dla wagi dla osób spod znaku wagi (23 wrzesień – 22 październik)

Uduchowiona, spokojna, otwarta na ludzi i świat Waga potrzebuje minerałów, które zdecydowanie wzbogacą jej życie duchowe, osłonią przed złą aurą i złymi słowami.

  • turmalin – Nieprzenikniona, wręcz idealna czerń turmalinu doskonale pasuje do ludzi spod znaku Wagi. Dla tych osób ważna jest sfera duchowa, a turmalin świetnie łączy energię wszechświata z fizycznym, ziemskim wymiarem materialnym. Dzięki noszeniu biżuterii z turmalinem, Waga zaspokoi swoją potrzebę ładu, umocni pozytywną aurę i otworzy się na harmonię z wszechświatem. Turmalin to kamień wprost idealny i zdecydowanie warto wziąć go pod uwagę.
  • akwamaryn – Kojąca i łagodząca moc akwamarynu przyrównywana jest do szumu fal i siły oceanu. Dla Wagi ważna jest stabilizacja, sprawy duchowe oraz głębia życia. Za pomocą akwamarynu z pewnością Waga oczyści swoje otoczenie, oddali złe moce i zyska równowagę w różnych sferach życia. Z pewnością znajdziesz coś z akwamarynem w galerii.
  • kunzyt – Ten kamień nazywany jest amuletem zakochanych, gdyż podnosi libido, wspomaga siły witalne i daje radość życia. Dla Wagi kunzyt pomocny będzie w odnalezieniu miłości, pozytywnego spojrzenia na świat i pokochania samego siebie. To kamień wspomagający samoakceptację i równowagę. Warto więc mieć ten kamień na uwadze.
  • koral – Właściwości koralu łączone były z pozytywnymi mocami. Osłona, jaką daje koral przyda się osobom spod znaku Wagi. Dla nich liczy się życie duchowe, miłość, pozytywna energia. Koral ochroni te wartości i umocni dobre samopoczucie.

Jakie jeszcze minerały są najlepsze dla wagi?

  • szafir – Minerał, który zapewni Wadze szacunek w społeczeństwie oraz równowagę w życiu,  dlatego też powinien być zawsze blisko. Dzięki oczyszczającym mocom szafiru Waga odczuje pełnię swoich sił i zyska wsparcie w miłości, z pewnością to dla Wagi jest niezmiernie ważne.
  • kwarc różowy – Ten piękny i delikatny minerał odpowiada naturze Wagi. Ludzie obdarzeni życiową intuicją mogą korzystać z pomocy kwarców, a Waga czuje szczególny związek duchowy z naturą. Za sprawą kwarcu różowego uleczy zadawnione rany w sercu i śmiało przeciwstawi się przeciwnościom losu.
  • perła – Perły polecam szczególnie dla kobiet spod znaku Wagi. Co prawda nie są to kamienie, lecz ze względu na ponadczasowy charakter i naturalne pochodzenie z głębin morskich, posiadają silną, pozytywną aurę, podobnie jak kamienie. Pomagają wątpiącym Wagom odzyskać radość życia, siły witalne, jak również wiarę w swoje możliwości. Moc energetyczną posiadają tylko i wyłącznie naturalne perły, te sztuczne nie zadziałają energetycznie.
  • rodochrozyt – Niewątpliwie ten kamień wspomaga medytację. Jeśli Waga uprawia jogę, jest uduchowiona i kontempluje piękno otaczającego świata, wówczas rodochrozyt osłoni ją przed negatywnymi, czarnymi myślami i otworzy na nowe możliwości, wspomaga rozwój duchowy. Niewątpliwie to idealny kamień dla wagi.
biżuteria artystyczna kup teraz
biżuteria artystyczna kup teraz

Sprawdź biżuterię z kamieniami i minerałami dla zodiakalnej wagi, z pewnością znajdziesz coś idealnego dla siebie. www.kamykimoniki.pl

Tagged , , , , , ,