Pierścionki duże rozmiary z wyjątkowymi kamieniami naturalnymi

Pierścionki duże rozmiary

Pierścionki duże rozmiary. Poszukujesz dużych oryginalnych pierścionków z naturalnymi kamieniami ze srebra również w dużych rozmiarach?

W kolekcji Kamyki Moniki najważniejsze są piękne i niepowtarzalne kamienie szlachetne i półszlachetne.  Wyszukuje najciekawsze okazy kamieni specjalnie by wykonać unikatowe pierścionki. Kamienie mają różne kształty i rozmiaru, pomaga mi to tworzyć pierścionki z małymi oczkami jak i  z dużymi oczkami. Pierścionki tworzę  z regulacją rozmiaru lub na zamówienie na konkretny rozmiar ze srebra próby 925. Pierścionki z regulacją rozmiaru pasują również na palce wymagające większych rozmiarów.  Duże pierścionki z kamieniami z kolekcji Kamyki Moniki zawsze robią duże wrażenie i nie da się przejść obok nich obojętnie.

Pierścionki z małymi oczkami można nosić po kilka na raz, a pierścionki z dużymi oczkami można nosić na różnych palcach po kilka. Regulacja rozmiaru pozwala nosić ulubiony pierścionek na różnych palcach wedle humoru.

Możesz zamówić swój pierścionek na zamówienie. Wybierz swój ulubiony kamień, lub kamień który jest najlepszy dla Twojego znaku zodiaku i zamów pierścionek specjalnie dla siebie. Zaproponuję Ci kamienie jakie mam dostępne i z przyjemnością wykonam pierścionek specjalnie dla Ciebie. Jeśli nie przykładasz uwagi do rodzaju kamienia, możesz wybrać kamień pod względem koloru kamienia.

Na specjalne zamówienie wykonuję również pierścionki w srebrze złoconym.

Z pewnością znajdziesz coś dla siebie:

Zajrzyj do galerii Kamyki Moniki www.kamykimoniki.pl

Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , ,