Kamienie dla panny zodiakalnej

Kamienie dla panny zodiakalnej

Kamienie dla panny  – Jakie kamienie pasują do znaku zodiaku Panny?  (23 sierpnia – 22 września)?

Poukładana, systematyczna i pracowita panna ceni sobie ład i porządek. Jest ambitna, lecz nie przesadnie. Chce, by w jej domu, pracy i życiu panowała harmonia. Ten ład można chronić i wspomagać magiczną mocą kamieni.

  • sodalit – Dla panny ważne są obowiązki w pracy i w domu, tak więc sumienne podejście wspomagać będzie solidat. To kamień osłonowy, neutralizujący złą aurę i wspomagający pozytywne myślenie. Pomoże również usunąć troski, zmartwienie i złe myśli. Solidat zapewni Pannie szczęście i dobrobyt.
  • lazuryt – lapis lazuli – Lazuryt pomaga w nauce oraz w pracy. To bardzo ważne w życiu Panny. Dlatego nosząc lazuryt na gołym ciele, np. w postaci łańcuszka, panna zdobędzie równowagę życiową. Jednocześnie lazuryt uwalnia od negatywnych myśli oraz stresu, co zdarza się Pannie przeciążonej obowiązkami.
  • bursztyn – Dla Panny bursztyn, który leczy ciało i koi nerwy jest kamieniem bardzo polecanym. Będzie z pewnością neutralizował poczucie wykorzystywania przez innych i przywróci zdrową równowagę w życiu zawodowym i prywatnym. Zdecydowanie aktywna, rzetelna Panna powinna korzystać z życiodajnych mocy bursztynu. Sprawdź dział z bursztynem.

Jakie jeszcze kamienie naturalne są idealne dla panny?

  • szafir – Panna oczekuje od życia równowagi i powodzenia. Za sukces uznaje dobra pracę i szczęście rodzinne, te wartości więc osłoni swą dobroczynną mocą szafir. Błękitny kamień będzie wspierał równowagę i dążenia Panny do zaspokojenia cudzych potrzeb. Dzięki szafirowi osoba urodzona pod znakiem Panny zyska szacunek i uznanie. Dlatego szafir warto wziąć po uwagę dla zodiakalnej panny.
  • ametyst – Poukładanej Pannie przyda się kreatywna moc płynąca z ametystu. Panny często piastują wysokie, urzędnicze stanowiska, co zawdzięczają sumiennej, systematycznej pracy. Dlatego z pewnością biżuteria z ametystem pomoże piastować powierzone funkcje i ułożyć sobie życie rodzinne i towarzyskie.
  • cytryn – Niewątpliwie równowaga, która wynika z aury cytrynu jest bardzo potrzebna Pannom. Osoby spod tego znaku zatracają się w obowiązkach i często zapominają o własnym szczęściu. Dzięki cytrynowi Panna zyska spokój wewnętrzny i osiągnie błogi stan równowagi.
  • czaroit – Na koniec czaroitCharakter Panny nie zawsze jest łatwy. Czaroit pomaga osłonić wrażliwe, przepracowane osoby przed złymi mocami jak również negatywną energią. Tworzy pozytywną aurę i dzięki temu Panna zyska równowagę w życiu osobistym jednocześnie i w pracy.

Gorąco polecam dobór biżuterii z konkretnym kamieniem dla panny. Znajdziesz w mojej galerii okazy większe i mniejsze, które wspomogą rozwój osobisty panny. www.kamykimoniki.pl. Kup biżuterię z minerałami dla Panny.

biżuteria artystyczna kup teraz
biżuteria artystyczna kup teraz
Tagged , , , ,