Kamienie dla lwa

Kamienie dla lwa

Kamienie, które powinien posiadać lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Dominujące, przebojowe lwy są królami życia. Ludzie spod tego znaku zostali stworzeni, by przewodzić i zarządzać innymi. Dlatego potrzebują wsparcia energetycznego, by nie stać się apodyktycznymi i zbyt nerwowymi. Lew potrzebuje kamieni równowagi, oświecenia, które pomogą mu błyszczeć, brylować w zgodzie ze sobą i światem.

 • onyks – Czarny, połyskujący onyks jest odzwierciedlaniem aspiracji lwa. Pomaga osiągnąć cel, zaspokoić ambicje i jednocześnie żyć w zgodzie ze sobą i otoczeniem. Za sprawą onyksu lew zdobędzie uznanie w towarzystwie, odniesie sukces na różnych płaszczyznach. Równowaga płynąca z nieprzebranej czerni onyksu pozytywnie wpływa na aurę lwa.
 • diament – U przebojowych optymistów spod znaku lwa brakuje klejnotów. Lew lub lwica kochają brylować w towarzystwie. Najtrwalszy i najszlachetniejszy z kamieni podkreśli życiowe aspiracje lwa. Doda energii, zabezpieczy przed złymi mocami. Szczególną wartość energetyczną mają diamenty oprawione w złoto, są gwarancja sukcesów i powodzenia. Z pewnością biżuteria z diamentami jest doskonałym amuletem dla lwa.

  diament dla lwa
  diament dla lwa
 • granat – Dla lwa ważna jest samorealizacja. Chce odnosić sukcesy zawodowe i prywatne. Dlatego granat pomoże zabezpieczyć uczucia i cele materialne. Osłania miłość, wznieca płomień pożądania, rozpala pasje. Jeśli lew zacznie wątpić w swe władcze przeznaczenie, to energia granatu postawi go na nogi.
 • rubin – Dla lwa liczy się zaspokajanie różnych potrzeb jednocześnie. Chce osiągnąć sukces zawodowy, towarzyski i powodzenie w miłości. Rubiny nazywam kamieniami spełnienia i mocy, gdyż oddziaływają na różne dziedziny życia. Z tego właśnie względu ambitny lew powinien nosić przy sobie rubin. Wówczas jego ambicje zostaną osłonione mocą szlachetnego kamienia.

  rubin dla lwa
  rubin dla lwa

Jakie jeszcze kamienie naturalne są odpowiednia dla Lwa?

 • bursztyn – Leczniczy bursztyn znajduje zastosowanie także u ambitnych lwów. Ludzie, którzy się nie oszczędzają, pracują ciężko i odnoszą sukcesy, potrzebują osłony dla sił witalnych. Bursztyn z głębi mórz ochrania zdrowie i siły fizyczne. Tym samym wspomaga dynamicznego lwa przed utratą naturalnych mocy.

  Bursztynowe kropelki kolczyki długie
  Bursztynowe kropelki kolczyki długie
 • tygrysie oko – Waleczny lew dąży śmiało do celu, choć czasem zdarza mus się potknąć lub zatrzymać w biegu. Tygrysie oko wspomaga siły fizyczne i duchowe. Dla władczych lwów to idealny kamień. Moce Tygrysiego oka ochronią ludzi spod znaku lwa i zapewnią powodzenie w różnych dziedzinach życia.
 •  cytryn – Cytryn leczy oraz dodaje sił podobnie, jak bursztyn. W przypadku lwa kojąca moc cytrynu przyda się, gdy osłabną siły i wola walki. Za sprawą cytrynu lew osiągnie harmonię w życiu zawodowym i rodzinnym.

  cytryn dla lwa
  cytryn dla lwa
 • kryształ górski – pozytywnie wpływa na rozwój wewnętrzny Lwa, niweluje przeszkody mentalne w osiągnięciu przez niego doskonałości.

  kryształ górski dla lwa
  kryształ górski dla lwa

Warto nosić lub mieć kamienie odpowiednie dla naszego znaku zodiaku, gdyż wspierają one nasze indywidualne cechy osobowości.  Dlatego też polecam, naturalne kamienie z oferty Kamyki Moniki.

 

biżuteria artystyczna kup teraz
biżuteria artystyczna kup teraz
Tagged , , , , , , , , , , , , ,