Kamienie dla Raka

Kamienie dla Raka

Energetyczne wsparcie kamieni dla osób spod znaku raka (21 czerwca – 22 lipca)

Introwertyczne, zamyślone, refleksyjne osoby spod znaku raka wciąż potrzebują czegoś więcej od życia.  Dlatego właśnie magiczne, księżycowe kamienie z pewnością otworzą osoby urodzone latem na energię wszechświata. Jednocześnie dobrze dobrane minerały złagodzą stres i pomogą w osiągnieciu sukcesu. Po pierwsze:

 • karneol

  Każdy rak potrzebuje aktywizacji, pobudzenia do działania zgodnie z jego naturą i dążeniami. Karneol potrafi rozpalić wewnętrzny ogień i dodać energii koniecznej do codziennych wyzwań. Siła karneolu będzie bardzo przydatna dla Raka, który cenie sobie życie duchowe, własny świat i jednocześnie chce, by jego marzenia się spełniły.

  karneol dla raka

 • jaspis

  Ożywcza czerwień jaspisu zdecydowanie doda energii skromnemu, zamkniętemu w sobie Rakowi, ponieważ to kamień mocy, działania, przebojowości i sukcesu. Dzięki posiadaniu jaspisu Rak zachowa swoje życie wewnętrzne i odzyska harmonię ze światem zewnętrznym. Niewątpliwie ten minerał pomaga połączyć świat ducha ze światem fizycznym i jeszcze bardziej zabezpiecza dobra materialne.

 • koral

  Czerwony koral o intensywnym zabarwieniu wykorzystywany był od wieków jako amulet chroniący przed złem. W przypadku Raków koral osłoni z pewnością przed negatywnymi myślami, depresją, pogrążaniem się w melancholii. Dzięki neutralizacji negatywnych mocy i myśli, Rak będzie mógł bez przeszkód podążać własną drogą. Zdecydowanie polecany dla Raków ceniących życie rodzinne, gdyż koral zapewnia szczęście w miłości i harmonię w domu.

Inne kamienie dla osób z pod znaku raka:

 • jadeit

  Wspaniała zieleń jadeitu dodaje mocy Rakom. Majowie i Chińczycy wierzyli w ochronną moc amuletów z jadeitem. Ten minerał może być używany jako talizman gwarantujący szczęście, powodzenie w życiu oraz ochronę pola energetycznego. Dla Raka zapewni dobrą aurę i osłoni przed negatywnymi myślami, złymi ludźmi i niebezpieczeństwami.

 • opal

  Introwertyczne osoby spod znaku Raka mają skłonności do rozpamiętywania przeszłości i skupiania się na dawnych historiach. Dzięki uzdrawiającej mocy opalu zapomną o negatywnych sytuacjach i skupią się na działaniu tu i teraz. Opal jest kamieniem, który leczy rany duchowe, uspokaja i wycisza, jednocześnie przywraca wewnętrzną harmonię. Z pewnością da rakowi ogromne wsparcie.

 

 • kamień księżycowy

  Dla wrażliwych i często zamkniętych w sobie Raków, kamienie księżycowe przyniosą przełom i ukojenie. Dodatkowe oczyszczą przed negatywną mocą, złą aurą od innych ludzi i pomoże żyć pełnią życia. Za sprawą kamienia księżycowego Rak uzyska dobre zakotwiczenie we współczesnych realiach, jak również zrozumie innych ludzi i zacznie osiągać sukcesy.

 • szmaragd

  Królewski szmaragd zielony daje też życiową stabilizacje. Jest ona ważna dla Raków. Osoby urodzone latem nie dążą do sukcesu za wszelka cenę, a zadowala ich szczęście rodzinne oraz dobra praca. Dzięki harmonicznej super mocy szmaragdu każda dziedzina życia będzie na podobnym, bądź jeszcze bardziej dobrym poziomie. Szmaragd osłania miłość, uczucia i zaspakaja potrzebę akceptacji.

Kamienie naturalne  pomagają wzmocnić typowe dla raków cechy osobowości, dodatkowo zmniejszają wartość wad. Wspieraj się więc swoim wybranym kamieniem naturalnym. Wybierz swój amulet, z pewnością znajdziesz unikatową biżuterię z wybranym kamieniem mocy.

biżuteria artystyczna kup teraz
biżuteria artystyczna kup teraz

Na koniec zachęcam, aby sprawdzić biżuterię z wybranym kamieniem w mojej galerii.

Tagged , , , , , , , , ,