Black Friday – Biżuteria artystyczna gdzie kupić?

BLACK FRIDAY

Black Friday.

Co roku czekasz na promocje i rabaty z okazji Black Friday? Doskonale wiesz, że właśnie wtedy możesz znaleźć oryginalne cudeńka pełne artystycznej pasji w doskonałej cenie. Szukasz biżuterii artystycznej, czegoś, co wyróżni Cię z tłumu, podkreśli indywidualny styl? Dobrze trafiłaś. Odwiedź i poznaj Kamyki Moniki kamykimoniki.pl. Prawdopodobnie to wyjątkowe miejsce. Nie trudno się domyślić, kto tworzy te wszystkie modowe dodatki – Monika, dziewczyna pełna pasji oraz artystycznej energii. Czy wiesz, że potrafi znaleźć dla Ciebie jeden wyjątkowy kamień na końcu świata? Że oprawi go ręcznie i że tylko Ty będziesz miała taki oryginalny srebrny pierścionek z najpiękniejszym kamieniem czy unikatową, oryginalną biżuterię z  bursztynu. Kamyki Moniki to pracownia, gdzie powstają bezsprzecznie odważne wizje i są precyzyjnie realizowane, z dbałością o szczegół, byś Ty mogła podkreślić jeszcze bardziej swój wyjątkowy styl bycia.

Po pierwsze: Co znajdziesz w Kamyki Moniki w Black Friday

Wszystko, czego tylko zapragniesz, biżuterii:

  • Kolczyki srebrne – z żółtym szafirem, akwamarynem, ametystem lawendowym, kamieniem księżycowym, i wieloma innymi kamieniami.

  • Wisiorki srebrne – w różnych odcieniach bursztynu – koniakowym, mlecznym.

  • Naszyjniki z kamieniami – np. turkus i skrzydło anioła – oryginalne połączenie koloru i symbolu.

  • Zawieszki  srebrne – cała gama kolorów, kształtów, znaczeń…

  • Pierścionki srebrne – rubin, szafir różowy czy bursztyn cytrynowy oprawiony w surowe srebro. Ponadczasowa elegancja z nutką artyzmu.

Po drugie: Poza wyjątkową biżuterią artystyczną w kamykimoniki.pl znajdziesz na tegoroczny Black Friday /27.11.2020/ również to, co lubisz najbardziej:

Na koniec: Dlaczego warto poznać markę Moniki

  • Każdy element, produkt stworzony jest z pasji i talentu artystycznego oraz miłości do natury.
  • Slow life – to motto, które towarzyszy przy tworzeniu biżuterii – można połączyć pracę ze spokojem i są tego piękne efekty.
  • Masz możliwość zamówienia jedynego w swoim rodzaju kamienia, który będzie głównym bohaterem Twojej biżuterii.
  • Z pewnością możesz podarować komuś piękny, unikatowy prezent.
  • Ekologiczne a za razem eleganckie opakowania.

Więc jeśli szukasz artystycznej biżuterii, dostępnej w atrakcyjnych cenach, przygotowanej specjalnie na Black Friday, odwiedź kamykimoniki.pl. Zaufało nam już wiele klientek, dołącz i Ty!

Z pewnością się nie zawiedziesz!

black friday

Tagged , , , , , , , , , , , ,