Najmodniejsza biżuteria sezonu 2020 trendy na jesień

Najmodniejsza biżuteria sezonu 2020 trendy na jesień

Najmodniejsza biżuteria sezonu 2020. Trendy na jesień 2020 w biżuterii w tym sezonie to w głównej mierze nacisk na emocje, indywidualizm jak również wyrażanie siebie i swoich uczuć. Sentymentalne piękno pereł zdecydowanie zagościło na dłużej jako hit naszej garderoby. Z pewnością lata fascynacji perłami nie mija. Kiedyś uważane za łzy smutku, aktualnie błyszczą w biżuterii jako łzy radości.

Najmodniejsza biżuteria sezonu: Perły naturalne hodowlane

Perły to absolutny, niekwestionowany klasyk w dziedzinie biżuterii. Nadaje klasy i elegancji każdej stylizacji. Biżuteria z perłami jest szczególnie doceniana przez fanki stylu retro. Ich wielką miłośniczką i propagatorką była Coco Chanel, która zapoczątkowała modę na noszenie pereł nie tylko na specjalne okazje, ale i do codziennych stylizacji. Perełki sprawiają, że codzienny outfit wzbogaci się o rysę vintage. Nasze naturalne perły hodowlane w srebrze są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju, dzięki czemu stylizacja nabierze oryginalnego wyglądu.

Najmodniejsza biżuteria sezonu: Motyw koła

Motyw kół w biżuterii srebrnej z kamieniami świętuje wielki powrót na arenę mody. Niegdyś bardzo popularne dzisiaj ponownie święcą triumfy. Koła w biżuterii sprawdzają się w stylizacji casual oraz na wielkie wyjścia. Są niekwestionowanym faworytem jednych z najmodniejszych stylizacji na jesień 2020. Wykonywane przez nas spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagającej osoby.

Najmodniejsza biżuteria sezonu: Amulety

Amulety przynoszą szczęście, o czym może przekonać się każdy, kto wierzy w ich działanie. Kamienie naturalne amulety i talizmany są niezmiennie od lat popularnym i chętnie wybieranym motywem biżuterii. Często wybierane są również jako prezent dla bliskiej osoby, ponieważ można nadać każdemu indywidualne znaczenie i symbolikę.

W  amuletach przepięknie komponuje się turmalin przeciw negatywizmowi, który jest kamieniem szlachetnym o różnorodnej gamie barw. Nadaje on amuletom i talizmanom nutkę tajemniczości. Przy czym z pewnością nie ma dwóch takich samych, więc można mieć pewność, że amulety z kamieniami szlachetnymi są jedyne w swoim rodzaju i całkowicie wyjątkowe. Zdecydowanie to amulety nadają aurę tajemniczości osobie je noszącej.

Najmodniejsza biżuteria sezonu: Wyraź siebie

W sezonie jesień 2020 postaw na oryginalność. Przykuj uwagę naturalnymi kamieniami w biżuterii, takimi jak labradoryt, kwarc, kamień księżycowy.
Z pewnością pozwolą one na wyróżnienie się z tłumu i nie pozostaną obojętne dla żadnego obserwatora.

Kamienie naturalne przykuwają wzrok a ich różnorodność i szeroki wybór pozwala na dopasowanie ich do każdej stylizacji lub indywidualnych preferencji sprawiając, że staja się niemal jak skrojone na miarę. Naturalne kamienie pozwalają podkreślić swoją indywidualność, oryginalność i unikatowość. Wyraź siebie i podkreśl swoje indywidualne cechy dzięki naszej biżuterii z naturalnymi kamieniami.

turmalin przeciw negatywizmowi
turmalin przeciw negatywizmowi

Najmodniejsza biżuteria sezonu: Lśnij

W tym sezonie pozwól sobie na odrobinę elegancji i klasy w Twoim outficie. Lśnij dzięki kamieniom szlachetnym, takim jak szafir, szmaragd, akwamaryn, diament. Te niezwykle kobiece kamienie szlachetne nadają blasku i klasy.

Trudno przejść obojętnie wobec kobiety przyozdobionej w piękną, klasyczną i lśniącą biżuterię. Nawet zwyczajnej stylizacji pięknie połyskująca biżuteria nada aurę tajemniczości i podkreśli kobiecość.

Najmodniejsza biżuteria sezonu: Minimalizm i klasyka – diamenty

Najmodniejsza biżuteria sezonu 2020:

Minimalizm i klasyka – niekwestionowany faworyt stylizacji od lat. Biżuteria tego typu wpisuje się w niemal każdą stylizacje i ze względu na swoją uniwersalność powinna znaleźć się wśród biżuterii każdej kobiety.

Surowe diamenty w srebrze prezentują się pięknie w klasycznej, minimalistycznej stylizacji. Na tle prostego outfitu wiodą prym i wysuwają się na pierwszy plan nie mogąc umknąć niczyjej uwadze. Moda na minimalizm nie przemija od lat i z czasem staje się coraz popularniejsza. Minimalizm propagowany jest nie tylko w stylu życia ale i w tym, co nosimy. Oferowana przez nas biżuteria minimalistyczna i klasyczna doskonale wpisuje się w ten styl i związaną z nim ideologię. Postaw na diamenty! 

Najmodniejsza biżuteria sezonu: Emocje – personalizacja

Wybierając biżuterię dla siebie lub jako prezent dla bliskiej osoby możesz wybrać biżuterię na zamówienie według własnego projektu. Masz przecież wolną rękę i możesz zaprojektować coś dla siebie: biżuterię, którą my zrobimy ręcznie z dbałością o najdrobniejsze detale. Pozwoli to na wyrażenie siebie w pełni, podkreślenie swojej oryginalności, indywidualnych cech i predyspozycji.

Srebro jak również naturalne kamienie umożliwiają wyrażenie emocji i uczuć, szczególnie doceniane kiedy projektuje się biżuterię jako prezent dla bliskiej osoby. Różnorodne rodzaje, kształty, kamienie szlachetne wszystko to jest do Twojej dyspozycji w projektowaniu indywidualnego wzoru, a ograniczać Cię może jedynie własna wyobraźnia. Ty decydujesz, jaka biżuteria pozwoli Ci najlepiej wyrazić siebie i swoje emocje, a my realizujemy dla Ciebie zamówienie, które z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

A co będzie twoim hitem w biżuterii na jesień?

Z pewnością:

Biżuteria artystyczna Kamyki Moniki

Na koniec jeszcze raz mocno polecam: Kamyki Moniki

Tagged , , , , , , , , , , , ,