BON PREZENTOWY KAMYKI MONIKI

Bon prezentowy

Bon prezentowy – wprowadzam do oferty BONY PODARUNKOWE.

Mam do zaproponowania vouchery podarunkowe Kamyki Moniki  o wartości 100 – 500 PLN. To według mnie doskonały pomysł na prezent dla osoby, której chcemy sprawić miłą niespodziankę, pozwalając samodzielnie wybrać sobie prezent z asortymentu Kamyki Moniki. Zakupiony bon przesyłam na adres Kupującego w postaci eleganckiego Bonu z kokardą w kopercie z kodem w środku. Lub na wskazany przez kupującego adres. Możesz go również wręczyć osobie obdarowywanej osobiście. Bon podarunkowy jest jednorazowy. W przypadku zakupu przedmiotów o większej wartości niż kod prezentowy, obdarowywany może dopłacić różnicę. Gdy złożone będzie zamówienie na niższą kwotę, niż wartość bonu prezentowego, niewykorzystanej kwoty nie można wykorzystać później.

Bon nie sprawi osobie obdarowanej problemu z realizacją, jest ona prosta i intuicyjna. Osoba obdarowywana bonem podczas składania zamówienia na wybrane przez siebie przedmioty na stronie podsumowania zamówienia w odpowiednie pole: KOD KUPONU wpisuje, znajdujący się na bonie kod i klika przycisk “zastosuj kupon”. Zamówienie automatycznie opłaca kod.

Papier, który wybrałam do bonu jest elegancki z perłowym połyskiem, natomiast kokarda w kolorze fuksji.  Można dopisać dedykację od kogo jest prezent ?

Nie masz pomysłu na prezent? Polecam więc Bon Prezentowy, który wysyłam poleconą pocztą priorytetową Gratis.

Bony prezentowe polecam szczególnie mężczyznom, którzy chcą obdarować swoją kobietę lub cudzą 😉 prezentem z galerii Kamyki Moniki, a nie potrafią wybrać idealnego okazu.

Bon prezentowy

 

Tagged , , , , , , , , , ,