Naszyjniki z kamieniami

Naszyjniki z kamieniami

Naszyjniki z kamieniami naturalnmi to wyjątkowa biżuteria z minerałów, które podarowała Nam Matka Ziemia.

W świecie pełnym plastiku i wyrobów biżuterii z sieciówek w setkach tysięcy identycznych egzemplarzy warto zastanowić się czy chcemy przykładać rękę do zaśmiecania naszej planety. Chcąc kupić kolejny plastikowy naszyjniczek, który znudzi się szybko warto może rozważyć zakup biżuterii z kamieni? Jeśli zdecyduje się na naturalne kamienie warto pamiętać, że ich cenione magiczne właściwości możemy dopasować do naszych pragnień i marzeń, a także znaków zodiaku. Kamienie ze swoją naturalną energią mogą towarzyszyć Ci w codziennym życiu oraz wspierać swoją energią.

Naszyjnik z kamieni naturalnych bursztyn na łańcuszku
Naszyjnik z kamieni naturalnych bursztyn na łańcuszku

Naszyjniki z czarnymi kamieniami

Czarne kamienie naturalne takie jak: czarny turmalin, onyks czy agat są doskonałymi kamieniami ochronnymi. Czarne turmaliny chronią przez negatywizmem otoczenia i własnym pesymizmem. Onyksy natomiast są  symbolem ogromnej mocy, wytrwałości i determinacji. Sprawiają, że przejmujemy kontrolę nad własnym losem i życiem. Agat czarny zaś pomaga rozładować stres i napięcie, uspokaja, wzmacnia siły życiowe. Dodatkowo agat wspiera w walce z depresją i dodaje chęci do życia.

naszyjnik z czarnych kamieni
Naszyjniki z czarnymi kamieniami

Wybierz odpowiedni, rezonujący z Tobą naszyjnik, aby czarne kamienie mogły otaczać Cię i wspierać w codziennych działaniach.

 

Naszyjnik z kryształem na łańcuszku

Kryształ górski uważany jest za jeden z najbardziej użytecznych i wszechstronnych kamieni. Wiele osób twierdzi, że wpływa na jasność umysłu, stabilność emocjonalną oraz pomaga w skupieniu podczas kontemplacji uczuć czy medytacji. Kamień ten stymuluje pozytywne myśli i uczucia oraz wzmacnia zdolności psychiczne.

naszyjnik z kryształem
Naszyjnik z kryształem na łańcuszku

Wyjątkowe naszyjniki z drobnych kamieni

Delikatne i niewielkie kamienie naturalne nawleczone na trwałą stalową linkę, sprawiają iż kamienie które wybrałaś dotykają bezpośrednio Twojej szyi. Twoja skóra ma kontakt z wybranym minerałem, a biżuteria z kamieni naturalnych dodaje szyku i elegancji jednocześnie wspierając swoją energią i rezonując z Twoim organizmem. Można nosić je po kilka na raz z odpowiednio dobranymi minerałami dla Twoich potrzeb. Możesz również nosić naszyjnik z drobnych kamieni w charakterze baz dla wisiorów z większych kamieni naturalnych. Takie naszyjniki z drobnych kamieni starannie wykonane, zachwycają zawsze swoją naturalną formą, to piękna biżuteria na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje.

Nadaj swojej kreacji zupełnie nowego charakteru.

Jeśli jesteś fanką minimalizmu, postaw na delikatne łańcuszki ze srebra z drobnymi kamieniami naturalnymi zamkniętymi w oprawie – akwamarynem, labradorytem czy kamieniem księżycowym. Szczególną uwagę zwróć jednak na kolorowe turmaliny – unikatowe, pojedyncze egzemplarze w oryginalnych kształtach i wyjątkowych odcieniach. Kamienie w kształcie sopla to ostatnio hit.

 

W ofercie galerii Kamyki Moniki znajdziesz różne naszyjniki z kamieni

Naszyjniki ze złoconego srebra z kamieniami są w ofercie od dosyć niedawna. To oferta którą skierowałam do kobiet kochających złote wykończenie i zapięcia. A złocone srebro sprawia iż kolor złota jest dla Ciebie osiągalny w szlachetnym wydaniu – srebro złocone 24 ct złotem. Dostępne są różne naszyjniki z kamieni naturalnych w zielonym kolorze, koją one nerwy. Tak naprawdę znajdziesz u mnie naszyjniki we wszystkich kolorach tęczy. W tej kategorii: NASZYJNIKI –  znajdziesz mnóstwo wyjątkowych i niepowtarzalnych, stworzonych przeze mnie ręcznie, naszyjników.

naszyjniki z kamieni
Kliknij i znajdź swój naszyjnik
Tagged , , , , , , , ,