10 kamieni miłości aby przyciągnąć miłość

10 kamieni miłości aby przyciągnąć miłość

10 Kamieni miłości – Wielka moc i magiczne właściwości kamieni naturalnych od wieków są przedmiotem zainteresowania ludzi. Po kamienie sięgają magicy, mistrzowie Reiki oraz osoby uduchowione, które pragną przyciągnąć do swojego życia obfitość i dobro. Moc kamieni ma związek z głęboką wiarą w ich możliwości. Wierząc, napełniamy kamienie dobrą energią, jaką są one w stanie kumulować. Kamienie mają duże znaczenie również w kosmetyce. Regularne masowanie twarzy dołączone do codziennego rytuału pielęgnacyjnego pomaga zachować urodę i młody wygląd na dłużej. Istnieje wiele rodzajów kamieni naturalnych, każdy z nich oddziałuje na inny aspekt życia. Wyróżnia się między innymi kamienie, dzięki którym możliwe jest znalezienie swojego życiowego partnera/partnerki i stworzenie szczęśliwego związku pełnego namiętności i romantycznych uniesień.

Jakie kamienie naturalne są w stanie przyciągnąć miłość?

Jak ściągnąć do swojego życia miłość i zadbać o nią, by została z nami aż po kres ziemskiej wędrówki? Bardzo pomocne mogą okazać się kamienie naturalne. Po które z nich warto sięgnąć i jakich efektów można oczekiwać?

1. Rubin osobom w związku pomaga utrzymać stały poziom namiętności mimo upływającego czasu. Kamień ten jest amuletem pasji i gorącego uczucia. Wiele związków niestety rozpada się wraz z mijającymi latami. Pary nie są w stanie poradzić sobie z rutyną i nudą, która powoli zabija szalejącą na początku namiętność. Rubin ułatwi rozpalenie na nowo ognia i utrzymanie go na tym samym poziomie. Dodatkowo umocni uczucia i temperaturę w związku. Sprawdź bransoletkę z rubinem.

2. Kwarc różowy pomaga otworzyć serce nawet tym osobom, które już dawno zwątpiły w miłość. Kamień ten ułatwia budowanie relacji opartej na wzajemnym zaufaniu, wsparciu i bliskości. Kwarc zdecydowanie pozwoli wejść w nowy związek z pełną świadomością i chęcią przeżywania uczuć ciałem i duszą. Sprawdź naszyjnik: kwarc różowy.

3. Kamień księżycowy przyciąga miłość i namiętność. Kamień o tajemniczej nazwie ma duży związek z magią i mistycyzmem. Kobiety uwieszając kamień pod poduszką wydobywają ze swojej urody wszystko, co najlepsze, promieniejąc zaś, przyciągają do siebie wybranka serca. Amulet ten pomaga również w spłodzeniu potomstwa. Na koniec warto przypomnieć ze księżyc – luna to symbol kobiecości i kobiecej siły. Sprawdź biżuterię z kamieniem księżycowym.

Kolejne z 10 kamieni miłości:

Kamień księżycowy na szczęście
Kamień księżycowy na miłość

4. Malachit – kamień ten jest silnie związany z czakrą serca. Mając go przy sobie możemy liczyć zdecydowanie na spotkanie w swoim życiu osoby, która obdarzy nas miłością bezwarunkową, pozbawioną egoizmu i pogoni za zaspokajaniem własnych potrzeb. Naszyjnik z malachitem.

5. Szmaragd – niezwykłe właściwości szmaragdu pomagają odgonić złe emocje, które często są przyczyną prowadzących do rozstania kłótni. Dzięki szmaragdowi łatwiej jest zachować kojący spokój oraz otworzyć się na dialog z partnerem/partnerką. Pierścień ze szmaragdem.

6. Ametyst pomaga otworzyć się na wszelkie doznania zmysłowe i sprawić, że miłość oraz wszystko, co z nią związane poczujemy ciałem i duszą. Kamień nierozerwalnie splata umysły dwojga zakochanych w sobie ludzi, dzięki czemu stają się harmonijną całością.

7. Rodochrozyt – kamień ten, którego nazwa oznacza barwę róży wpływa na czakrę serca, związaną z miłością oraz czakrę sakralną odpowiedzialną za zmysłowość i seksualność. Noszenie przy sobie tego kamienia z pewnoscią ułatwia stworzenie związku idealnego opartego na duchowości i fizyczności. Wisior z rodochrozytem.

8. Szafir to kamień wierności dzięki niemu minimalizujemy ryzyko zdrady niszczącej nawet najpiękniejsze uczucie. Kamienie z szafirem są coraz częściej widywane w pierścionkach zaręczynowych, jak również w biżuterii codziennej. Biżuteria szafirami.

9. Opal to kamień czystego uczucia pełnego czułości i pięknych gestów. Kamień ten ułatwia utrzymanie szczęśliwego związku pełnego rozmów, przyjaźni, wsparcia duchowego i emocjonalnego.

10. Granat – kamień miłości płodnej oraz dającej życie. Sięgają po niego osoby, które chcą, by ich miłość dała obfity plon w postaci gromadki potomstwa.

 

Na koniec polecam:

Wejdź do sklepu.

 

10 kamieni miłości aby przyciągnąć miłość
10 kamieni miłości aby przyciągnąć miłość – Wejdź do sklepu – Znajdź kamień dla Siebie!
Tagged , , , , , , , , , , ,