Walka życia codziennego

Biżuteria autorska unikatowa

Budzę się rano i mam już ogólny zarys dnia w głowie. Szykowanie śniadania dzieciom, później podwózka do szkoły, zakupy. Chwila na kawę zanim zacznę pracę biurową. W pracy myślami jestem już przy dzieciach i w czasie kiedy będę mogła z nimi spędzić. Obiad, kolacja, lekcje  partner i w końcu biżuteria.  Jestem zwykłą kobietą, matką, partnerką jak zapewne większość z Was.

Nie codziennie zajmuje się tworzeniem biżuterii, sytuacja niestety nie pozwala mi na to, by w pełni móc poświęcić się tworzeniu. Jedna z klientek zainspirowała mnie do napisania tego posta, wymyślając i wymagając w zasadzie niemożliwego:) Często osoby poszukujące  oryginalnej biżuterii nie do końca mają świadomość ile pracy trzeba włożyć w każdą wykonaną sztukę. Lubię tworzyć, by móc to robić w pełni potrzebuję mieć dłuższą chwilę spokoju. Biżuteria autorska unikatowa

Kamieni poszukuję najczęściej za granicą, wybieram najciekawsze egzemplarze w rozsądnych cenach. Staram się by były to egzemplarze kamieni, które nie są dostępne w naszym kraju.  Ładne kształty i różne rodzaje szlifu. Aby  biżuteria dla Was była unikatowa, oryginalna i pozwalająca się wyróżnić.  Wybierając konkretny kamień mam już pomysł co z nim zrobię. Kamienie  wybieram już w kształcie, który planuje oprawić. Wiele osób sądzi iż, każdy kamień można przerobić. Kamienie to nie plastik. Moja filozofia tworzenia biżuterii, polega na tym iż kamień gra główną rolę. Cała kompozycja srebra jest dobrana do kamienia. Nie produkuję masowych odlewów, do których dopasowuję kamienie. Każda sztuka wykonana jest od podstaw ręcznie. Nie jest możliwe wykonanie dwóch identycznych sztuk biżuterii, gdyż kamienie są najczęściej pojedyncze. Każdy kamyk ma inną grubość i kształt, nie da się więc wykonać na zamówienie identycznej sztuki lecz jedynie podobną. Wybierając biżuterię unikatową masz pewność, iż  będziesz mieć unikatowy detal.

Sama osobiście lubię mieć oryginalny detal przy sobie, by chociaż poprzez drobiazg biżuteryjny poczuć się oryginalnie w swoim zwykłym życiu.

Biżuteria autorska unikatowa

doskonale nadaje się na drobiazg, który sprawi ze będziemy oryginalne.  Zapraszam do działu polecane – może znajdziesz coś dla siebie, co pomoże Ci poczuć się wyjątkową.

Tagged , ,