Diament biżuteria

surowy diament

Diament biżuteria

Diament biżuteria diamentowa to must have każdej fashionistki.

Diamenty to kamienie szlachetne bardzo rzadkie minerały z gromady pierwiastków rodzimych. Nazwa pochodzi od  łac. diamentum  co oznacza niepokonany, niezniszczalny i nawiązuje do jego wyjątkowej twardości.  Bezsprzecznie jest najtwardszą znaną substancją występującą w przyrodzie. Brylant – fachowa nazwa diamentu o szlifie brylantowym.

Czarny diament  to Karbonado 

W biżuterii artystycznej Kamyki Moniki używam surowych i nieszlifowanych egzemplarzy diamentów. Są one w mojej ulubionej formie, niezmienianej ani niepolepszanej. Uwielbiam tą połyskującą bryłkę. Kiedyś dostępne były jedynie barwione czarne diamenty. Od jakiegoś czasu pojawiły się surowe, naturalne i w różnych barwach, więc jest zdecydowanie w czym wybierać. Niewątpliwie to dobry czas na posiadanie własnego diamentu.

Diament cena, z tego względu iż kamienie są surowe i nie szlifowane, nie ma potrzeby oceniania ich przejrzystości i rodzaju szlifu. Cena diamentów jest więc bardziej przystępna, a diamenty są dostępniejsze szerszemu gronu kobiet. Można w rozsądnej cenie mieć całkiem sensowną bryłką. A nie tyci kamyk, do którego trzeba podchodzić z lubą by go dojrzeć. Oczywiście są fanki szlifowanych, idealnych i drogich diamentów, lecz ja w swojej kolekcji mam do zaproponowania surowe, naturalne i nie poprawiane oraz w rozsądnej cenie.

W mojej ofercie diamentów znajdziesz:

  1. Kolczyki diamentowe.
  2. Pierścionki z diamentem.
  3. Zawieszki z diamentami.

Możesz nabyć coś z gotowych wyrobów od ręki , lub zamówić coś specjalnego i personalizowanego z tym kamieniem tylko dla siebie. Z pewnością będziesz miała coś oryginalnego i niepowtarzalnego. Na koniec zapraszam do mojej galerii.  

Biżuteria artystyczna sklep internetowy
Biżuteria artystyczna sklep internetowy