Cytryn właściwości

cytryn właściwości

Cytryn właściwości – kamień obfitości

Cytryn właściwości: kamień sprzyja utrzymaniu stabilności i bezpieczeństwa w sferze materialnej oraz satysfakcji z życia zawodowego. Kamień ten to również kamień odwagi oraz dobrobytu, dodaje osobie noszącej optymizmu oraz pewności siebie. Szczególnie polecam go osobom potrzebującym wsparcia finansowego. Kamień cytryn polecany jest dla Wodnika, ale nie tylko, ze względu na to , że ma silną moc mogą go nosić inne osoby.

Kamień cytryn

Kryształ cytrynu jest bardzo rzadką, żółtą odmianą Kwarcu. Jest przezroczysty, a jego żółte zabarwienie pochodzi od śladowych ilości żelaza występującego jako domieszka w jego składzie. Godnym uwagi jest fakt, iż jest to kamień kruchy i należy obchodzić się z nim delikatnie. Kamień cytryn bardzo dobrze absorbuje energię słońca, dlatego też warto kamień na słońcu umieszczać.

Biżuteria cytryn

Uwielbiam tworzyć biżuterię z cytrynem, jest to bardzo optymistyczny kamień, kojarzy mi się z ciepłymi promieniami słońca. Jego kolor uspokaja i koi podobnie jak bursztyn, z pewnością też po prostu ozdabia. W związku z tym, że jest to kamień dodający optymizmu, bardzo chętnie wykorzystuję go w moich pracach. Z powodu iż kamień jest dosyć kruchy, staram się oprawiać go tak, aby był zabezpieczony maksymalnie srebrem. Cytryn właściwości jego wzmacnia słońce – dlatego pod kamień zawsze daję jasno polerowane srebro, aby kamień łapał jak najwięcej słońca do swojego wnętrza.  W mojej ofercie jest dostępnych kilka sztuk biżuterii z cytrynem, zajrzyj do galerii, jeśli nie znajdziesz biżuterii z cytrynem o jakiej marzysz, napisz do mnie, mogę zrobić coś specjalnego dla Ciebie na zamówienie.

Cytryn Bransoletka

Pierścionek cytryn

Naszyjnik z cytrynem

Kolczyki cytryn

Biżuteria artystyczna sklep internetowy
Biżuteria artystyczna sklep internetowy

Cytryn naturalny cena – kamień cytryn jest kamieniem, dosyć szeroko dostępnym, więc ma to korzystny wpływ na jego cenę, dlatego też można kupić całkiem ładne okazy w rozsądnych cenach.

 

Na co pomaga cytryn? Dla kogo jest cytryn? 

Kamień ten polecam osobom, które toną w życiowej rutynie i chcą wykorzystywać swoją kreatywność i coś w życiu zmienić. Cytryn jest dla osób które chcą połączyć swoje pasje z pracą zawodową, by osiągnąć dzięki temu satysfakcję. Kamień dobrobyty, którym jest cytryn polecam, również osobom, dla których dobrobyt jest ważny.