ZŁOCONE SREBRO

Złocone srebro

Złocone srebro

Złocone srebro – biżuteria ze srebra, dodatkowo złocona złotem 24 karatowym. Sposób tworzenia biżuterii, nie zmienił się, każdy model wykonuję od podstaw ręcznie. Na koniec dodałam jeszcze jeden etap wykończenia projektów artystycznej biżuterii – pozłocenie srebra. Zlecam ten etap profesjonalnej zewnętrznej firmie, która na wieloletnie doświadczenie w złoceniu. Jakość pozłocenia jest więc na najwyższym poziomie. Biżuteria złocona cieszy oko i jest doskonałą alternatywą dla osób preferujących złoty kolor metalu szlachetnego. Ze względu na to iż kamienie bywają okazałych rozmiarów, jest to opcja pozwalająca cieszyć się dużym wyrobem, w szlachetnym metalu w rozsądnej cenie.

Złocone srebro dla wyjątkowych kobiet

Moja propozycja biżuterii pozłacanej skierowana jest głównie do kobiet. Dostępne są naszyjniki dla kobiet, bransoletki, kolczyki oraz zawieszki, na przykład cieszące się dużą popularnością lunule. W planach mam również złocone pierścionki z regulacją rozmiaru z wyszukaną fakturą złoconego srebra. Kolekcja powstaje w myśl “samo miłości” i podkreślenia swojej indywidualności. Biżuteria artystyczna złocona jest doskonała jako ozdoba na każdy dzień lub na wieczorowe imprezy. Dostępne są również celebrytki ze złoconego srebra z księżycami czy skrzydełkami, dodatkowo w towarzystwie naturalnych kamieni.

Do każdego produktu dodaję metkę jubilerską i ekologiczne pudełko, ze stemplami marki Kamyki Moniki, dzięki temu pozłacany wisiorek czy kolczyki mogą stać się doskonałym prezentem bliskiej osobie.

Dostępna będzie również biżuteria złocona na zamówienie z wybranym kamieniem szlachetnym lub półszlachetnym. Dostępnych jest sporo okazów z bursztynem bałtyckim w złoconym srebrze.

Jak zapobiec wycieraniu się złoconego srebra?

Najważniejsza jest odpowiednie obchodzenie się z biżuterią złoconą i pielęgnacja. Biżuterię z pozłacanego srebra zawsze zdejmuj przed snem, kąpielą, a pierścionki także przed myciem naczyń i sprzątaniem.

Każde uderzenie o coś twardego może spowodować uszkodzenie warstwy złocenia.