POLECANE

Biżuteria srebrna dla kobiet z naturalnymi kamieniami. Nowoczesna Biżuteria Artystyczna

Biżuteria co jest modne?

Biżuteria co jest modne – to co Podoba się Tobie! Wyszukane lub proste, designerskie, artystyczne, autorskie, unikatowe, nietuzinkowe rękodzieło w Galerii online jest modne.

Kolorystyka czy forma mojej biżuterii autorskiej jest zawsze w aktualnych trendach. Elegancka prostota, bardziej skomplikowane detale vintage – zawsze znajdziesz coś dla siebie!

Biżuteria to dodatek, który pozwala otoczeniu pokazać nasz nastrój lub to kim jesteśmy. Poprzez biżuterię możemy komunikować się innymi bez słów. Swój nastrój możemy wyrażać poprzez formę czy kolor.

Co jest modne? Nowoczesna biżuteria artystyczna.

To co NAM się podoba i nam pasuje. Zawsze jestem przeciwna naśladowaniu innych, gdyż ślepe naśladowanie innych nie zawsze nam służy. Kolczyki które cudownie wyglądają na celebrycie, mogą świetnie wyglądać jednak, mogą nie pasować do naszego kształtu twarzy. Nietrafiona biżuteria może przyćmić naszą urodę.

Z pewnością, trzeba pamiętać, że to nam ma sprawiać przyjemność noszenie biżuterii. Dzięki artystycznej biżuterii możemy błyszczeć na imprezie lub zdecydowanie postawić kropkę nad i dla naszej dziennej stylizacji.

Biżuteria co jest modne w 2023? Kamyki Moniki 🙂

  1. W tym  sezonie będzie modna klaska, ten trend utrzymuje się już od kliku sezonów. Łączenie drobnych bransolet w kilka, nakładanie kilku małych pierścionków oraz oczywiście celebrytki – łańcuszki z delikatną przywieszką.
  2. Dla osób ekstrawaganckich chcących zrobić efekt WOW polecam konkretną, oryginalną sztukę przykładowo wielki pierścionek z regulacją rozmiaru.
  3. Osobom kochającym BOHO polecam biżuterię etniczną, rzemyki i sznurki. Naszyjnik CLEO. Z programu Voice Kids.

Na koniec warto wspomnieć, iż Biżuteria dostępna w Galerii online powstaje w domowej pracowni na Podlasiu, wg filozofii życia slow life.  Jeśli staniecie się w posiadaniu jakiegoś detalu z mojej pracowni z pewnością wspieracie polskie rękodzieło.